חדר האמבטיה שלנו הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית. אל חדר האמבטיה, אנחנו נכנסים באופן אחד ויוצאים באופן אחר – נקיים ומוכנים להמשיך או להתחיל את היום. בניגוד לכל יתר החדרים בבית, חדר האמבטיה ראוי ויקבל מקום של כבוד ואופי משלו. ישנם כאלו אשר אוהבים חדר אמבטיה במעוצב בסגנון נקי ועל טהרת הלבן ואילו אחרים, אוהבים "להשתולל" ולעצבו בכמה שיותר צבעים. אחת הדרכים היעילות והאפקטיביות ביותר, לעצב את חדר האמבטיה ובעצם לקבוע את הסגנון העיצובי שישלוט בו, היא באמצעות ארונות האמבטיה.

טרם נתחיל ונפרט אודות הדרך הנכונה להתאים את ארונות האמבטיה לחדר האמבטיה הפרטי שלכם, רצינו להדגיש כי ארונות ניתן לרכוש בלא מעט חנויות ולעיתים דווקא החנויות אשר פחות ציפינו להן, הן אלו אשר יפתיעו ויצליחו לספק את הסחורה. בין חנויות אלו נמצא את רשת הום סנטר אשר הצליחה בשנים האחרונות למצב את עצמה כרשת מובילה לארונות האמבטיה, הן מבחינת מבחר והן מבחינת מחירים. כמו כן, צוות הרשת, ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לעצב את חדר האמבטיה ולהתאים את הארונות על הצד הטוב ביותר.

התאמת ארונות האמבטיה

הדבר הראשון אותו יש לעשות הוא להבין לאיזה סגנון עיצובי אתם שואפים, האם אתם מעוניינים בארונות אמבטיה לבנים או שמא תרצו ארון אמבטיה בצבע מיוחד אשר ישבור את כל הקו העיצובי הנקי והלבן ויהפוך את האמבטיה שלכם לאחד מאותם חדרים ממנו לא תרצו לצאת כל כך מהר…

לאחר שתבחרו את הקו העיצובי, תוכלו לגשת לבחירת גודל הארון. מדדו את חדר האמבטיה והמקום שיש לכם עבור הארון והעבירו את המידות האלו לאנשים המקצועיים בכך. חשוב לדעת כי יש לקחת בחשבון מספר אלמנטים ולא תמיד המרחב הקיים יוכל להיות מנוצל במלואו ולכן חשוב מאוד שעין מקצועית תראה זאת.

כעת משיש לכם הן את המידות והן את הסגנון העיצובי, תוכלו להתפנות לפנים הארון; האם אתם מעוננים בארון אשר הוא חלל אחד גדול או שמא תרצו חלוקה בעזרת מדפים, מגירות פנימיות וכדומה. חשבו על הצרכים שלכם ונסו להגיע לחלוקה הנכונה ביותר אשר תתאים לכם גם שנים קדימה ולא רק לנקודת זמן ספציפית זו.

לבסוף, בחרו ידיות לארון והטיפ שלנו הוא שלא תמיד הידיות שמגיעות עם הארון הן הנכונות ביותר עבורכם. כל ידית ניתן להחליף ולפעמים הדבר הקטן הזה, הוא שעושה את כל ההבדל העיצובי.

לסיכום, כאשר הגיע הרגע לצאת ולרכוש ארונות עבור חדר האמבטיה, הקפידו לבחור ארונות אשר יתאימו ויעמדו בתנאי מזג האוויר ותנאי הלחות השוררים באמבטיה. ארונות רגילים, לא יהיו בחירה חכמה שכן הם אינם עמידים בתנאים השוררים בחדרי האמבטיה ולכן התייעצו עם המומחים ברשת הום סנטר, אשר יוכלו לעזור לכם לבחור את הארונות הנכונים, המתאימים והטובים ביותר עבור חדר האמבטיה שלכם. בהצלחה!