28 אוק 2015
אוקטובר 28, 2015

סוגים של ברזים לאמבטיה

ישנם מגוון רחב של ברזים אשר אנו משתמשים בהם לשימושים שונים, כאלו המתאימים למטבח שבדרך כלל מגיעים עם 2 מצבים, לחץ מים רגיל ולחץ מים גבוה לניקוי שאריות מזון. בדרך כלל הברזים של המטבח מגיעים עם צינור, שנוכל בקלות למלות דלי או לשטוף את הכלים טרם נכניס אותם למדיח, זהו קצה הקרחון, מוזמנים להמשיך ולקרוא אודות סוגי הברזים השונים.

ברזים לאמבטיה בפרט ואביזרים לאמבטיה כגון לוקרים ככלל עברו שינויים מרגשים בשנים האחרונות, המגוון הוא עצום וניתן למצוא סוגים חדשים של ברזים לאמבטיה ושל אביזרים לאמבטיה כגון לוקר לאמבטיה שלא היו בעבר והם יכולים להשתלב בתוך אמבטיה מעוצבת ומרשימה עד מאוד. יש למשל ברזים שאינם יושבים על הכיור או יוצאים מן הכיור אלא יש להם עיצוב אחר וייחודי הם יושבים ויוצאים מהקיר עצמו – זה נותן מראה נקי מודרני ומיוחד לברזים מסוג זה.

יש למשל ברז בהם בברז שטיפת ידיים יש ידית למים קרים ולחמים בידית אחת בניגוד לחלוקה הקלאסית, ברזים אלא יכולים לבוא בניגוד למקור בעיצוב חדשני, מהודר ומעוצב כך שברור כי מדובר בברזים חדשניים שהם שונים מסגנון הפרדת המים ממים חמים למים קרים שהיו בעבר. ברזים שיש להם ידית נפרדת למים קרים ומים חמים היו תמיד, אך מעבר לידית אחת בברז לשטיפת ידיים הוא סגנון מעניין בפני עצמו. והם גם נותנים את היתרון של שליטה מושלמת בטמפרטורת המים וזאת מבלי לוותר על עיצוב חדשני ומיוחד.

ברזים לאמבטיה בעיצוב ייחודי

ברזים לאמבטיה מעוצבים המחוברים לקיר ולא לכיור פותחים שטח אחסון רב יותר על הכיור ומאפשרים לשים על החלק האחורי של הכיור חפצים רבים. הם אסתטיים מאוד ולכן הם כעת מאוד פופולאריים הם שילוב של נוחות עיצוב וייחודיות. נדמה שהאינסטלטורים שלכם יצטרכו לעשות מאמץ מיוחד כי כול הצנרת של ברזים אשר יוצאים מהקיר צריכה לעבור בתוך הקיר, אך טכנולוגיות חדשות וטכניקות חדשות שאינסטלטורים מומחים מכירים מאפשרות התקנה לברזים לאמבטיה שיוצאים מהקיר במאמץ לא גדול במיוחד מצד האינסטלאטור ויש אנשים שאפילו מתקינים בעצמם בסגנון עשה זאת בעצמך את הברזים לאמבטיה האלה היוצאים מן הקיר. את העיצוב יכולים להשלים אביזרים כגון לוקר לאמבטיה.

עיצובים ייחודיים  של לוקר וברזים

גם ברזים לאמבטיה עם ראשים גבוהים ומראה מרשים הם אופנתיים מאוד היום ומשתלבים עם עיצוב כללי מודרני של כול אביזרי האמבטיה כמו למשל לוקר מעוצב או ארון אמבטיה מעוצב. כך שיש היום מגוון אפשרויות מרגשות לצורך עיצוב ברזים לאמבטיה או כלל האביזרים לאמבטיה שיצרו סביבה נוחה מעוצבת ונעימה בחדר שאנו מגיעים אליו המין כדי לנוח, להתנקות ולהתפנק