אם חדר האמבטיה שלכם לא מעורר בכם תחושת נינוחות ורגיעה, אם השירותים אינם מתוכננים כראוי או אם פשוט הגיע הזמן להתחדש בעיצוב אחד לחדרי השירותים והאמבטיה, אנחנו מציעים לכם לשקול מעורבות של אדריכלית פנים או מעצב/ת פנים איכותיים. מדוע? מכיוון שמעורבות של איש מקצוע בתחום עיצוב או אדריכלות פנים יבטיחו לא רק שהמראה הסופי שיתקבל יהיה זה שכיוונתם אליו, אלא גם שכלי הסניטציה שיתווספו לחדרים אלה יהיו איכותיים וישרתו אתכם למשך שנים רבות קדימה.

שימוש באסלות איכותיות ויפהפיות

כיום, מעצבי פנים מומלצים נוטים להעדיף (במידת האפשר) אסלות צפות ומיכלי הדחה סמויים המותקנים בתוך הקיר. המראה המתקבל הוא אסתטי יותר, ההתקנה בתוך הקיר מפנה מקום בחדרי שירותים קטנים (למשל בחדרי שירותים של הורים או בחדרים שבהם רוצים לפנות מקום, למשל, לתוספת של אמבט גדול או ג'קוזי), והניקוי של חדרי השירותים הוא קל ונוח יותר. הבחירה במוצרים איכותיים שהוכיחו את עצמם תאפשר גם תחזוקה קלה ושימוש נטול תקלות למשך שנים ארוכות.

שימוש בברזים איכותיים ופונקציונאליים

מנגנון אינטרפוץ (מגרמנית "אינטר" – מתחת, "פוץ" – טיח, דהיינו ברז המותקן בתוך הקיר עצמו) לברזי המקלחת הינו מנגנון המאפשר בחירה חלקה של תערובת מים חמים או קרים ללא התקנה של שני ברזים נפרדים. אינטרפוץ הינו מנגנון ברז מיקסר שהפך שכיח במקלחות כבר בשנות ה 90, ומאז ועד היום מתווספים עוד יצרני מנגנוני אינטרפוץ באיכויות ועיצובים שונים. מעצבי פנים מומלצים רבים ממליצים על התקנה של מנגנוני אינטרפוץ במקלחונים, לשימוש קל ונעים, ולקבלת מראה מעוצב וחדיש.

עיצוב פנים לבתים פרטיים במרכז

אם אתם מחפשים מעצבת פנים במרכז, אנחנו ממליצים לכם לאסוף מידע מחברים ומכרים ולאסוף המלצות מבעלי ניסיון ברשת האינטרנט, על מנת לזהות מעצבת פנים או אדריכלים פנים ש"יש לה את מה שצריך" על מנת לספק לכם שירות מעולה, על פי טעמכם, ולסייע לכם להגיע למראה ולפונקציונאליות הרצויה.
במהלך הבחירה, יש לבחון לא רק את ניסיונה של מעצבת הפנים, אלא גם את הקשרים שלה עם אנשי מקצוע נוספים (ובעיקר בתחום העיצוב מחדש של חדרי שירותים ואמבטיה), למשל, כיצד תוכל להמליץ לכם על מנגנוני ברזים (למשל, כאמור, אינטרפוץ כברז מיקסר מומלץ למקלחת) ועל עובדים וחומרים מומלצים שיסייעו לכם לקבל תוצאה איכותית הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה פונקציונאלית, שתשמש אתכם ללא תקלות ובנוחות במשך שנים רבות.

דלית לילינטל היא אדריכלית פנים ומעצבת פנים במרכז, בעלת ניסיון עתיר בעיצוב מחדש של בתים פרטיים ומרחבים קהילתיים ועסקיים. דלית מציעה עיצוב מחדש בהמון תשומת לב, מתוך מטרה לאפשר לכם לחדד ולחזק את התחושה – שהגעתם הביתה. הניסיון, הידע, הכישרון וההיכרות רבת השנים עם עולם האדריכלות והעיצוב הם אלה שיאפשרו לה להציג בפניכם מגוון אפשרויות רחב, עד לקבלת התוצאה הרצויה לכם בדיוק.