עיצוב פנים ועיצוב הבית הוא תחום אשר שינה את פניו בשנים האחרונות וניתן לראות שלל של פיתוחים חדשים בתחום אשר נגישים לכל אחד. תחום הברזים לאמבטיה, הוא תחום שלא ניתן להתעלם ממנו כלל, הרי הפריטים הקטנים, אלו הם שנותנים את הטון העיצובי בכל בית. עיצוב ברזי אמבטיה, השתכלל מאוד בשנים האחרונות ונראה כי שלל עיצובים חדשים מחליפים את הברזים הישנים להם הורגלנו, בברזים יוקרתיים בשלל צבעים מרהיבים.

הקסם שבפרטים הקטנים

כאשר חושבים על הברזים לאמבטיה, לכאורה נדמה כי מדובר על פריט קטן וזניח המשמש להפעלת ברז המים באמבטיה או בכיור וכך ניתן לשטוף ידיים ולהתרחץ, אך לא כך הדבר. למעשה הפרטים הקטנים, אלו הם שיכולים לשדרג באופן משמעותי את הנראות כולה של חדר האמבטיה. מסיבות אלו, במידה והנכם מעוניינים לשדרג את מראה האמבטיה בביתכם, התחילו עם הפריטים הקטנים, כך תוכלו כבר לראות שינוי מרענן לעיניים. אך אם הנכם במהלך שיפוץ האמבטיה, או עיצוב הבית חדש, מומלץ להקדיש תשומת לב דווקא לפריטים הקטנים. בהעיצוב נמצא בפרטים בקטנים אם זה בבחירת ברזים או אביזרים אחרים אשר לא תמיד אנחנו נותנים עליהם את הדעת.

מגוון רב של עיצובים מרשימים שלא משאירים מקום לדמיון

עם ההתפתחות הטכנולוגיה בתחום הכלים הסניטריים , ניתן לראות מגוון רב של סוגי ברזים, כך שכל אחד יכול לעצב כראות עיניו את חדר האמבטיה הפרטי שלו ולבחור את האלמנטים המתאימים לאופי וסגנון חדר האמבטיה והבית כולו. בשוק ניתן למצוא מגוון עצום של ברזים העשויים מחומרים שונים, סוגים וסגנונות של ברזים, עיצובים מרשימים, צבעים מיוחדים כמו נחושת ולבן אפילו בצבע שחור ואפור ומהם כל אחד יכול לבחור את המועדף עליו ביותר.

איך בוחרים מתוך המגוון העצום?

שוק הברזים לאמבטיה מונה מספר רב של סגנונות וסוגים, על מנת לבחור את העיצוב המתאים לכם ביותר, כדאי להכיר את הסוגים והעיצובים העיקריים, כך תוכלו לבחור את הברז המתאים ביותר לחדר האמבטיה שלכם. יש אופנות גם בתחום הברזים המשתנות מעת לעת, כל הזמן יש התחדשות בתחום והתפתחות בין אם זה ברזים אוטומטים או עיצובים מעוררי השראה. לכן יש צורך תמיד להתעדכן על מנת לבחור את הברז המתאים היותר. כמובן שמומלץ לבצע סקר שוק ולבדוק בקטלוגים שונים ובחנויות שונות, עד שתמצאו ברזים המתאימים בקפידה לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה וגם לתקציב האישי שלכם.