איתור נזילות מים מאחורי המטבח עלול להיות מסוכן עד מאוד עבורכם. איתור נזילות מים מאחורי ארונות מטבח אשר לא מאותר ומטופל עלול לגרום לרטיבות בקיר, עובש ופטריות. לכן חשוב לאתר באמצעות בעל מקצוע את נזילת המים כמה שיותר מהר על מנת לטפל בה שלא תגרום לנזקים גדולים יותר לבית. באמצעות מכשור חדשני ומתקדם ניתן לאתר בקלות איתור נזילות מים מאחורי ארונות מטבח ואף לטפל בהם.

איתור נזילות מים במטבח שלכם

המטבח הוא המקום החשוב ביותר שמרבית זממנו אנו נמצאים בו. מאחר שישנם לא מעט מכשירי חשמל, ואף בארונות המטבח במקום המיועד לאשפה נמצאת צנרת המטבח, ישנם לא פעם תקלות סתימה או נזילת מים בצנרת אשר יש צורך לתקן. מאחר שארונות המטבח מכסות לנו את הקיר עצמו, ברגע שרואים רטיבות בתקרה ובקירות בצדדים יש צורך לקרוא במהירות לאיש מקצוע שיטפל בנזילה. איש המקצוע אשר מגיע עם מכשור חדיש לאיתור נזילות תוך דקות ספורות מצליח לאתר את מקום הנזילה ומקורה. איתור נזילות מים מאחורי ארונות מטבח הן שכיחות ביותר אצל בתים רבים.

למה חשוב לאתר נזילות מים מאחורי ארונות מטבח?.

ארונות המטבח הם מקומות שאנו לא יכולים לראות מה מתנהל בהם. ברוב המקרים ישנה נזילה מאחורי ארונות המטבח אשר מוסתרת באמצעות ארונות המטבח. על מנת לאתר נזילה זאת יש צורך לבצע איתור נזילות מים מאחורי ארונות מטבח אשר מתבצעת באמצעות מכשור מתקדם וחדיש אשר מביא איתו בעל המקצוע. המכשור מגלה את מיקום הנזילה המדויק מאחורי הארונות באמצעות המכשיר עצמו, ואת הטמפרטורה באותו מקום נזילה. הרטיבות יכולה להעיד על נזילה בצנרת, סתימה ועוד. לכן חשוב להיות עירניים ולשים לב לרטיבות בקירות המטבח או בתקרה, ריחות רעים או לשים לב לעובש, פטריות על הקירות. איתור נזילות מים מאחורי ארונות מטבח אשר מאותר בשלבים מתקדמים עשוי למנוע נזקים עתידיים למטבח שלנו.

סימנים לנזילת מים בבית?

על מנת לדעת בוודאות שיש לנו נזילה חשוב שתאתרו את הסימנים הבאים:

עובש, פטריות וסימני רטיבות בקיר- מאחר שקשה לראות רטיבות מאחורי ארונות המטבח, מספיק לראות סימני רטיבות בקירות המטבח, התקרה. לרוב מדובר על איטום לקוי ועל כן יש להזמין אינסטלטור על מנת לאבחן את הבעיה ולטפל בה.

מחיר חשבון המים קפץ- שמחיר חשבון המים גבוה מהרגיל הדבר מעיד על נזילת מים. לכן יש לסגור את השיבר והברזים על מנת לבדוק אם השעון עדיין ממשיך לרוץ או לא. אם השעון רץ יש לכם נזילת מים ויש להזמין איש מקצוע לתקן אותה.

ריחות רעים- נזילה מאחורי ארונות המטבח עשויה להתפתח לעובש ולריחות רעים ובלתי נסבלים אשר מעידים על נזילה שלא טופלה.

הצפה- בעיות איטום או פיצוץ בצנרת עלולות להעיד על הצפה בבית. חשוב להזמין איש מקצוע שיאתר את מקום ההצפה ויטפל בה במקצועיות.

.

 .

.

.

 

ה