8 יתרונות של GROHE

GROHE CoolTouch

טכנולוגיה המונעת כוויות במשטחי כרום חמים. זאת בשל קירור פנימי, אשר יוצר חיץ בין המים החמים ובין המשטח החיצוני. מים חמים אינם יכולים לחדור לחלק האחורי של הברז ואינם יכולים להעלות את הטמפרטורה הכללית של הברז לרמה לא נוחה שמגבירה את הסיכון לכוויות. למעשה , שטח הפנים החיצוני אף פעם לא יעלה על טמפ' המים במקלחת. חשוב ליצירת בית בטוח לילדים.

CoolTouch icon

GROHE TurboStat

טכנולוגיה החוסכת במים ואנרגיה. טכנולוגיה זו הקיימת בתרמוסטטים, מאפשרת תגובה מהירה לשינויים פתאומיים של לחץ מים ב0.3 השניה. התרמוסטט מווסת את המים לטמפרטורה הרצויה בשבריר שניה וגם שומר עליה כך למשך כל זמן המקלחת (גם אם מישהו אחר פותח ברז בבית). התוצאה- מקלחת נוחה, בטוחה ומספקת ללא בזבוז מיותר של מים.

GROHE TurboStat
GROHE TurboStat

GROHE Whisper

כל מוצרי GROHE כוללים טכנולוגיה זו לשקט מירבי בעת השימוש. הטכנולוגיה מבטיחה שלא יהיה רעש מעצבן או שריקות מצינור המים. כל מוצרי GROHE נבדקים לפי תקני התעשייה הגרמנית ונמצאים בקבוצת הרעש הנמוכה ביותר.

Whisper

GROHE DreamSpray

מנוע המקלחת המתקדם יוצר חלוקה שווה של זרימת מים בכל נחיר וכתוצאה מכך חווית מקלחת האולטימטיבית. ניתן לבחור את זרם המים המועדף עליך: גשם, גשם רחב, שמפניה (שילוב אוויר), סילון ועיסוי דינאמי.

GROHE DreamSpray
Dream Spray

GROHE SilkMove

חברת GROHE הינה אחת מיצרניות הברזים הבודדות בעולם המייצרת מנגנונים קרמיים לברזים. מנגנון זה העשוי מסגסוגת ייחודית של נחושת ובדיל, המבטיחה תנועה רכה של הידית בזווית תפעול רחבה היוצרת דיוק ונוחות מושלמת בלא מאמץ. שימוש בברז נעשה פעמים רבות ביום, כל יום, אך ברזי GROHE עמידים לאורך השנים ושומרים על תנועת הידית מדוייקת וחלקה.

GROHE SilkMove
SilkMove

GROHE EcoJoy

טכנולוגיה זו משקפת את המחויבות שלנו לסביבה, והיא כבר כלולה במספר מוצרים כמו תרמוסטטים, מערכות סניטריות וברזים אלקטרונים. מוצרים חדשים אלה כוללים טכנולוגיות לחסכון במים המגבילות את צריכת המים, מבלי להקריב ברמת הביצוע או העיצוב. התוצאה היא השפה סביבתית ועלויות הפעלה מופחתות.

GROHE EcoJoy
Eco Joy

GROHE StarLight

כל מוצרי GROHE מצופים בגימור כרום בוהק. תחת גימור הכרום, הברז מצופה בשכבות של נחושת וניקל המבטיח ששכבת הכרום הדקה תכסה משטח חלק ללא רבב. שיטת השכבות יוצרת ניצוץ מבריק כמו מראה, ומשאירות את ציפוי הכרום עמיד נגד רגבי אדמה, שריטות והכתמה לאורך שנים רבות.

StarLight

GROHE Digital

טכנולוגיה מהפכנית המעניקה לברזי GROHE את התחכום שבפשטות. במוצרים בהם קיימת טכנולוגיה זו ניתן לכוון מראש את זרם המים, לשלוט בטמפרטורת המים ומשך הזרימה בצורה דיגיטלית ובאמצעות נגיעה קלה.

GROHE Digital
Digital