20 נוב 2018
נובמבר 20, 2018

5 טיפים לבחירת ברזים למטבח

בשנים האחרונות גוברת המגמה להשקיע משאבים במטבח בהינתן מרכזיותו בבית. ברז, כמו כל פריט ואביזר שימושי אחר, אמור להיות איכותי ודקורטיבי, ודאי כאשר מדובר במטבחים מודרניים, מסוגננים ומעוצבים. מים רבים זרמו בברזים בשנים האחרונות והם הפכו מצינורות המוליכים ופולטים מים לפריטים איכותיים, מסוגננים ומותגיים.

במטבחים מעוצבים נמצא לרוב ברזים איכותיים ודקורטיביים. כאשר מדובר על  יוקרה על יוקרה, מדובר, הלכה למעשה, על מכלול הציוד והאביזרים היוצרים את היוקרה ומשקפים אותה.  אם גם אתם רוצים ליהנות ממטבח מעוצב, יפה ומשוכלל, בחירה מושכלת של ברזים מהווה חלק בלתי נפרד מאבזורו ועיצובו כמטבח המשקף יוקרה ומעיד עליה.

30270000 - ברז מטבח נשלף 2 מצבים Essence

טיפים לבחירה מושכלת של ברזים למטבח

  • חשוב להתוודע מבעוד מועד אל היתרונות של ברזים קבועים מזה ושל ברזים נשלפים מזה. ברז נשלף מחובר לצינור עשוי להקל עליכם בשטיפת משטח העבודה הגדול. צינור גמיש מאפשר, בין השאר, להוות מקור מים לשטיפה קלה של הרצפה.
  • מומלץ לבחור ברזים שמוטמעת בהם המלה האחרונה בתחום טכנולוגיית הברזים.
  • רצוי לבחור ברז איכותי, חסין ועמיד, כגון ברז עשוי יציקת נירוסטה, אשר לנוי ולהידור ניתן להזמין ולקבל אותו בגימור עשוי כרום. כמו כן העדיפו חברה שנותנת לכם אחריות ממושכת על הברזים ומעמידה לרשותכם שירות לקוחות מהיר וזמין.
  • העדיפו ברז שמצויד בשטח נים עשוי מסיליקון באופן המקל על ניקוי יסודי של האבנית המצטברת, ובנוסף- קפיץ מיוחד שתפקידו להחזיר את מזלף הברז בפשטות ובמהירות ופיה ייחודית, קלה להתקנה, שמונעת זליגת מים אל תוך הארון.
  • העדיפו ברזים שניתן במהירות לקבל לפי בחירה מים חמים ומים קרים.

כל עוד הברז אינו מתקלקל…

כשברז מתקלקל, אתם עלולים להיקלע לצרה. ברז במטבח הוא פריט חיוני. השימוש בו שוטף- תרתי משמע, ומכאן נובעת התלות המלאה והמוחלטת בו. מכאן גם נגזרת חשיבות הבחירה בחברה המייבאת את ברזי האיכות של היצרניות המובילות בעולם. כאשר מדובר בברזים בכלל ובברזים למטבח בפרט- לא רק זכותכם אלא חובתכם לשאול כל שאלה ולקבל תשובה מלאה ומפורטת.

אם  אתם מתלבטים איזה ברז הוא הטוב ביותר למטבח שלכם- שאלו את המומחים. ברזי איכות עולים סכום לא מבוטל אבל במשוואת עלות-תועלת, כאשר מדובר במוצר בסיסי כה חיוני, ובמיוחד כשהשימוש בו הוא רצוף ומתמשך, ישנה חשיבות מכרעת לאיכות המוצר. כשמדובר בברז למטבח התועלת שלו תצדיק גם מחיר שייראה לכם אולי גבוה, אבל – שוב- במבחן עלות-תועלת תתברר לכם כדאיות רכישתו בתוך זמן קצר.

אף שברז אינו נחשב ואינו נתפס כמוצר המחייב תחזוקה, רצוי ומומלץ להתייעץ עם המומחים האם נדרשת פעולת תחזוקה מסוימת ואם כן באיזו תדירות. לפעמים, שימת לב לפרט קטן אבל חשוב ומהותי עשויה להאריך עוד בזמן רב את משך חיי המוצר.