אף על פי שרבים מאיתנו איננו מייחסים להם תשומת לב מיוחדת, לברזים בביתנו יש השפעה גדולה על עיצוב החללים שהם נמצאים בהם. מחדרי שירותים דרך חדר האמבטיה ועד לעיצוב מטבחים – לפריטים הייחודיים הללו יש יכולת לשנות את מראהו של כל חדר בצורה בולטת לעין, ולכן לא מומלץ לפסוח עליהם כשאתם מעצבים מחדש את ביתכם או רוצים לשפץ אותו.

5 חידושים נפלאים בתחום הברזים בשנה הקרובה

בעולם העיצוב כמו בעולם העיצוב, ישנם חידושים אופנתיים שכל שנה מביאה איתה, ושנת 2018 אינה שונה. העיצובים הייחודיים של הברזים לשנה הבאה ימשכו את עינו של כל אחד שמעוניין להפיח חיים חדשים בחדרי האמבטיה, השירותים וגם המטבח, והודות לחידושים בתחום גם אתם תוכלו לעשות זאת בקלות:
1. עגול זה השחור החדש – עיצוב הברזים לשנה הקרובה מתאפיין בקווים נקיים ועגולים, בלי רוח וצלצולים, שנראים נפלא בכל חדר. הברזים המעוצבים והיפהפיים הללו מזכירים בצורתם צוואר של ברבור, והתחושה העדינה שהם משרים רק מגבירה את הדימוי. במיוחד ברזים למטבח מתאפיינים בעגלגלות הזו שלא רק נראית נפלא, אלא גם פרקטית יותר מברזים בולטים.
2. מאירים את היום – הטכנולוגיה מחלחלת כיום לכל תחום בחיים, וגם הברזים אינם יכולים להתחמק מהטרנדיות של גאדג'טים שונים. בכל הנוגע לעולם הזה, עיצובי הברזים כיום מתאפיינים בנורות לד שיכולות להאיר לפי רצונכם, ביום ובלילה. המראה משעשע למדי, אך מעבר לכך תוכלו להתקין ברזים בעלי תאורה שמעידה על הטמפרטורה של המים היוצאים מהם כדי שתדעו מתי כדאי לרחוץ בהם ושלא תסבלו מכוויות.
3. חוסכים בחוכמה – מלבד טכנולוגיות מתקדמות, מודעות אקולוגית גם חלחלה לתודעה ההמונית, והברזים של שנת 2018 חסכוניים מאי פעם. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ניתן להתקין ברזים שמספקים פרץ מים חזק ובו זמנית חוסכים במים. המאפיין הזה חשוב במיוחד לברזים למטבח שמשמשים לשטיפת כלים, פעילות בזבזנית במיוחד של המשאב החיוני.
4. נגיעה קטנה, זרם גדול – אם אתם נהנים ממראה ברז חלק ללא ידיות, הבשורה הבאה תשמש אתכם. כיום כבר אינכם צריכים להתעסק עם ידיות של ברזים, בייחוד אם ידיכם מלוכלכות, מפני שיש ברזים שנגיעה בצוואר שלהם גורמת להם להזרים מים ונגיעה חוזרת מפסיקה את הזרם.
5. ללא מגע יד אדם – מאפיין נפלא נוסף של ברזים מתקדמים בשנת 2018 הוא הכנסה של חיישני תנועה לברזים הביתיים. החיישנים הללו דומים לאלה שנמצאים בשירותים ציבוריים, ומזרימים מים ברגע שמישהו מעביר את ידיו תחת הברז. עם הברזים החדשים של היום, אתם יכולים ליהנות מהטכנולוגיה הזו בביתכם בלי לגעת בידיות מלוכלכות, ולאפשר לילדיכם לרחוץ את ידיהם בקלות.
עולם העיצוב והטכנולוגיה משפיעים על אספקטים רבים בחיינו, ובשנה הקרובה תוכלו ליהנות מברזים חדשניים שתענוג להסתכל עליהם וגם להשתמש בהם.