שיפוץ חדר האמבטיה שונה מיתר שיפוץ החדרים האחרים בבית כיוון שמעבר לעיצוב החדש שאנחנו רוצים אנחנו אנו חייבים להיות מדויקים בכל הנוגע לפרקטיקה אחרת פשוט לא נוכל להתקלח או לשטוף פנים כמו שצריך. כאשר אנחנו בוחרים את הכלים המתאימים, את החלקים הנכונים וכמובן איש המקצוע המקצועי ביותר אנחנו מבטיחים לעצמנו תהליך עבודה פשוט ומהיר אבל אם ננסה לעגל פינה אחת או שתיים נוכל למצוא את עצמנו חסרי אונים בסוף התהליך. אז נכון שבראש שלנו אנו מדמיינים אמבטיה גדולה ומבריקה, כיור ענק עם ברז בצורת ברבור וריצוף מרהיב שלא משאיר מקום לדמיון אבל אנחנו חייבים לקחת בחשבון גם את הצנרת למשל כדי שהיופי המושלם שאנחנו רוצים יבוא בשילוב מנצח ביחד עם הצרכים הבסיסיים שלנו.

בחירת הברזים והתאמתם לעיצוב חדר האמבטיה – כל האופציות שבעולם

אחד הפריטים החשובים ביותר בכל עיצוב של חדר האמבטיה הם כמובן הברזים באמבטיה ובכיור ואם בעבר האופציות שעמדו בפנינו היו מועטות הרי שהיום אפשרויות הבחירה הן פשוט בלתי נגמרות. שיפוץ חדר אמבטיה כולל בתוכו הרבה מאוד שינויים אבל הדובדבן שבקצפת, היהלום שבכתר, גולת הכותרת הם כמובן הברזים שיכולים להעניק לשיפוץ את הגושפנקא שעשינו את העיצוב הייחודי והיוקרתי ביותר. אגב, הבחירה בין הברזים לא מסתכמת רק בעיצוב או במראה אלא גם בפרקטיקה ולצד ברזים שמופעלים בידית תוכלו לבחור גם ברזים בעזרת שיטות אחרות ובנוסף לשינוי הגדול מבחינה הנראות תוכלו גם להחליף גם את הדרך שבה אתם פותחים את הברז.

ברז אינטרפוץ – בחירה חכמה

הברזים כאמור הם אולי החלק החשוב ביותר במקלחת ואחת הבחירות החכמות ביותר בכל הנוגע לברזים הם ברזי האינטרפוץ שמעניקים למקלחת שלכם מראה מיוחד במינו. מכירים את זה שאתם מגיעים לבית מלון מפואר, בית משרדים יוקרתי או בית בעל מראה מרהיב ולא מצליחים לשים את האצבע על מה הופך את העיצוב במקום למיוחד כל כך? ודאי ברוב המקרים הגעתם למסקנה שהדברים הקטנים הם אלו שעושים את השינוי הגדול וברז אינטרפוץ מבריק ומדהים בחדר האמבטיה שלכם יכול להפוך את הבית הפרטי שלכם למקום שתוכלו להתגאות בו בכל פעם מחדש.

שיפוץ כולל של חדר האמבטיה – פעם אחת ולתמי

תקופה השיפוץ אינה תקופה מהנה במיוחד ולכן כוונו למצב שבו אתם מבצעים אותו פעם אחת וזהו ולא זקוקים בעתיד לשיפוץ נוסף. אם כבר החלטתם לשפץ את חדר האמבטיה בצעו זאת מ-א' ועד ת', כלומר אל תחסכו ואל תשאירו שום דבר לשיפוץ הבא. כאשר מבצעים שיפוץ בחדר האמבטיה מבצעים שיפוץ אמבטיה קומפלט ולא משאירים קצוות פתוחים כי אז למעשה השינוי שרציתם לבצע פשוט לא יהיה מושלם. טרם השיפוץ אתם בוודאי רואים בדמיונכם את התוצאה הסופית, המטרה העיקרית שלכם היא להגיע קרוב ככל שניתן לשיפוץ שנמצא עכשיו במוחכם ולהפוך את זה למציאות.