בשנים האחרונות אנו שומעים לא מעט על פרויקטים של תמ"א 38, היתרונות אל מול החסרונות, התמריצים המוצעים, שיפור ערך הדירות ועוד. מה שאנו רוצים להגיד הוא: שאם כבר אתם משפצים את הנכס במסגרת התכנית, כדאי כבר לעשות מייק אובר מקיף ולכלול גם את חדר האמבטיה והשירותים.

לא בכל יום נופלת בחלקכם הזדמנות גדולה כמו להיות חלק מתכנית תמ"א 38. ואכן, לא כל הבניינים נמצאים כמתאימים. שמענו גם על סרבנים, אך אם נחשוב על כך לעומק: מה רע? בניין המגורים יהפוך להיות חדשני ועכשווי ובכלל זה גם הדירה שלכם. ואם כבר אתם הולכים על שיפוצים, אנו מציעים לכם להשקיע גם בשיפוץ יסודי של חדרי המקלחת והשירותים, כי מי היה רוצה להתקלח באותה מקלחת מיושנת מהמאה שעברה, כשהבניין המשופץ נראה כמו מיליון דולר או לכל הפחות כמו מיליון שקלים?

המטרה: ניצול תכנית תמ"א 38/1

מטרתה של תכנית תמ"א 38 היא לחזק את התשתיות של מבנים שנבנו לפני שנת 1980 ולהפוך אותן להרבה יותר עמידות בפני רעידות אדמה חזקות. אנו חושבים שאם הבניין שלכם נמצא מתאים והוא עומד בכל הקריטריונים, כדאי לנצל את תכנית תמ"א 38/1 המציעה תמריצים ליזמים ולדיירים כאחד. במסגרת התמריצים נסו להכליל גם את שיפוץ האמבטיה והשירותים, שכן האינסטלציה של טרום שנות ה- 80 היא לא אותה אינסטלציה של שנות האלפיים ולכן כדאי לחדש את כל המערכת כליל.

האמצעים: חבירה לחברה מקצועית

אם ברצונכם לנצל את תכנית תמ"א 38/1, השלב הראשון הוא לפנות לחברה מקצועית המתמחה בעולם אביזרי המים. כיום ישנם מוצרים מתקדמים אשר יכולים להפוך כל חלל משופץ ליוקרתי, נוח, שימושי ומעוצב להפליא. אם כבר המבנה עבר שיפוץ והתשתיות שודרגו, השקיעו גם בכלים הסניטריים ותוכלו ליהנות מפתרונות מתקדמים וייחודיים באיכות חסרת פשרות ועם שלל טכנולוגיות המאפשרות לכם חיסכון מקסימלי בצריכת האנרגיה והמים.

התוצאה: חדר מקלחת סוג א'

לא פעם היזמים או הקבלנים משתפים פעולה עם חברה המתמחה באביזרי מים ואף יכולים לסייע לכם להשיג דילים משתלמים. בכל מקרה, מומלץ שלא להתפשר על סדרות מצרים לחדרי אמבטיה. סדרות שלמות יעניקו לחלל קו עיצובי אחיד ויציעו פתרונות העונים על הצרכים שלכם והופכים את חדר האמבטיה לכמה שיותר מודרני, יוקרתי ומרשים, כיאה לבניין מגורים שזה עתה שודרג ועבר מתיחת פנים משמעותית. תהיו בטוחים שחדר אמבטיה משופץ ובו כל טוב יעלה גם הוא את ערך הנכס שלכם פלאים.