אם הגיע הזמן להחליף את חדר האמבטיה שלכם לדגמים חשים ומעוצבים יותר, או כי יש לכם בעיה כלשהי בצנרת שאף אחד לא מצליח לטפל בה בצורה יסודית, חפשו הפעם אנשי מקצוע מעולים כמו אינסטלטור 24 שעות שיתמסר לתיקון ולשיפוץ מהיסוד. שיפוץ חדרים רטובים הוא מומחיות שלא רבים מחזיקים בה למרות התארים. זה מחייב לא רק צורך בהכשרה ובמקצועיות בלתי מתפשר, אלא גם באמינות וזמינות של 24 שעות של האינסטלטור שיוכל לבוא לטפל בל בעיה שצצה עם הזמן. כשאתם משפצים את חדר האמבטיה קחו לכם הפעם אינסטלטור שמבין באמת בצנרת שמונחת בקירות וברצפה, כדי שלא תזדקקו להשלמות עבודה או תיקונים והתאמות נוספות אחר כך, וכדי להבטיח פעילו תקינה ואמינה כל הזמן.

צנרת תקינה היא המפתח

חדר אמבטיה חייב להיות פעיל כל הזמן מבלי שיהיו בו ליקויים כלשם. המורכבות של צנרת בחדרים רטובים היא כזאת שחייבים להתקין אותה במדויק. עבודה מדויקת נחוצה למניעת דליפות ונזילות משום שטיבם של נוזלים שהם מצטברים ויכול להיות שרק לאחר זמן רב תראו את נזקי הרטיבות גלויים עין ואז הנזק לתשתיות כבר יהיה גדול. זמינות של אינסטלטור 24 שעות למקרים של התפוצצויות צנרת כאלה ונזילות מצטברות יכולה לתקן נקודתית, אבל אם כבר התחלתם בשיפוץ החדר רצוי כבר להתקין צנרת בצורה נכונה מלכתחילה. מיומנות שכזאת דורשת לעבודה אינסטלטור שיודע כיצד להתקין אותה כך שהחומרים יהיו תקניים, הצינורות מונחים מבלי לפגוע או להיפגע, הניקוז יהיה מושלם וללא סכנת סתימות ש חומרי בנייה שנותרו או התקנה בשיפוע לא מספק, והזרימה לא תופרע על ידי שום גוף או צינור אחר.

אינסטלטור 24 שעות הוא לא רק לתיקונים

רבים משקיעים במציאת אינסטלטור מעולה שיתקן ליקויים בדיעבד או תקלות כמו סתימות ופיצוצים בצינורות, מחפשים זמינות אינסטלטור של 24 שעות כדי להיות בטוחים שהם מכוסים בזמן תקלה, אבל לא משתמשים בשירותי אינסטלטור מיומן וחסר פשרות גם בהתקנת התשתית של צנרת חדר האמבטיה. סביר מאוד להניח שאילו אותו אינסטלטור 24 שעות היה גם מתקין את התשתית עם כל הידע שלו על תקלות, הייתם חוסכים לעצמכם גם תקלות צפויות בהמשך מהתקנה לא מקצועית. לכן, קחו בחשבון שמקצוען ישפץ את השירותים וחדר האמבטיה שלכם טוב יותר מכל פשרה אחרת שתעשו. מאליו מובן שגם תקבלו מושג על איכות עבודתו כדי להזמין אותו שוב למקרה שתחול בעיה בעתיד.