03 יול 2016
יולי 3, 2016

ציפוי אמבטיה – איך זה עובד?

ציפוי אמבטיה הוא דרך נהדרת לחדש את האמבטיה מבלי להוציא כספים רבים ברכישת אמבטיה חדשה. יוקר המחייה וההוצאות הרבות ביום יום לא מאפשרים לכל אחד לרכוש אמבטיה חדשה, הרי לבל נשכח כי רכישת אמבטיה חדשה דורשת הוצאה כספית כבדה ושלא לדבר על העובדה כי מדובר בשיפוץ לכל דבר שיכול לקחת כמה ימים ארוכים ולהשבית לכם את האמבטיה.

לכן, ציפוי אמבטיה על ידי בעלי מקצוע המתמחים בתחום זה יכול להיות פתרון מצוין שיכלו לחסוך לכם כסף רב, אך מצד שני תקבלו אמבטיה ממש כמו חדשה ואסתטית.

באילו מקרים ניתן לבצע ציפוי אמבטיות?

ציפוי אמבטיות הוא פתרון מצוין כאשר מדובר באמבטיה ישנה בין אם היא מתקלפת, בעלת סדקים, חורים, כתמים, בעלת צבע דהוי, כתמי חלודה, אבנית שהצטברה ועוד ליקויים שונים שפוגעים במראה האסתטי שלה.

במקרים אלו, בעלי מקצוע המתמחים בציפוי אמבטיות מורחים חומרים מיוחדים על גבי האמבטיה. חומרים אלו הם אקריליים המצפים את האמבטיה ברמה גבוהה ביותר וגורמים לה להיראות ממש כמו חדשה.

בשל הפופולריות של התחום, יש לא מעט נותני שירות המציעים את אופציה זאת אך כמובן שיש לבחור רק בבעל מקצוע אמין אשר משתמש עם חומרים איכותיים ובמיטב הציוד המתקדם לצורך ביצוע ציפוי אמבטיה איכותי, כזה שיחזיק לכם למשך שנים רבות.

איך זה עובד?

ציפוי אמבטיה הוא תהליך די פשוט יחסית וזאת בשונה משיפוץ כללי של האמבטיה. תהליך זה מתבצע הצורה זו: ראשית, בעל המקצוע מקן את הסדקים והחורים שנוצרו באמבטיה על ידי חומרים מיוחדים ולאחר מכן הוא משייף את האמבטיה לקבלת מראה אחיד.

בסוף התהליך, הוא מורח ציפוי מיוחד על גבי האמבטיה. ציפוי זה עשוי מחומרים אקריליים איכותיים אשר אוטומטים למים, לחות ורטיבות, כך שמתקבלת תוצאה טובה ביותר שיכולה להחזיק לכם שנים רבות. למעשה, שירות זה הוא נהדר גם עבור אמבטיות וגם עבור ג'קוזי ישן שאיבד מעט מהברק שלו, כך שהתוצאה המתקבלת היא מרשימה ביותר והאמבטיה ניראה ממש כמו חדשה לגמרי, כאילו החלפתם אותה.

בחירת בעל מקצוע המתמחה בתחום האמבטיות

הבחירה בבעל מקצוע בתחום האמבטיות יכולה להיות לפעמים מבלבלת, כיום ישנם אינספור בעלי מקצוע המציעים שיפוצים לחדר האמבטיה, חשוב לשים לב לאמינות ולאיכות העבודה של אותו שיפוצניק. חפשו עליו באינטרנט, ביקורות, לקוחות שלו ואפילו תדרשו לראות עבודות שביצע בעבר.

בסופו של דבר, חדר האמבטיה הוא שלכם ותרצו לשפץ אותו באופן הטוב והאיכותי ביותר. אל תתפשרו על איכות העבודה ותבדקו מספר בעלי מקצוע שיבצעו את השיפוץ.