15 דצמ 2016
דצמבר 15, 2016

מקלחונים פינתיים

אין כמו לחזור הביתה בסופו של יום ארוך, להיכנס למקלחת, להפעיל את זרם המים ולשקוע בתחושה המרגיעה הזו שאין שניה לה. עבור רבים מאתנו זוהי נקודת אור שאנו מצפים לה בסוף כל יום, וכדי ליהנות ממנה בצורה הטובה ביותר, חשוב שתהיה לכם מקלחת שתתאים לצרכים שלכם. כיום ניתן לעצב חדרי מקלחת בדיוק לפי הרצון והצרכים שלכם ולהתקין מקלחונים שישמשו אתכם במשך שנים רבות.

מקלחונים פינתיים – לא מה שחשבתם

כיום יש ביקוש הולך ועולה למקלחונים פינתיים, שמלבד החיסכון שלהם במים וגודלם הקטן יחסית, הם גמישים יותר מבחינת עיצוב ומאפשרים לנו להתאים אותם לצרכינו. ניתן להתקין את המקלחונים הללו במגוון אזורים ברחבי חדר האמבטיה וכיום אין צורך להגביל אותם לפינת חדר האמבט בלבד. כאשר מדובר במקלחונים פינתיים, כל אחד יכול לבחור את הסוג המתאים לו וליהנות ממקלחת נעימה בסוף היום, בתחילת היום או בכל רגע רצוי אחר.

כיצד לבחור את המקלחת הפינתית?

כאמור, ישנם מספר סוגים של מקלחונים פינתיים שניתן להתאימם לטעמכם העיצובי ולצרכים שלכם:

  1. גודל – פעמים רבות, חדרי האמבטיה אינם גדולים דיים כדי להכיל אמבט באופן נוח. בחירה באמבט עלולה ליצור צפיפות ואי נוחות, אך עם מקלחונים פינתיים לא תצטרכו לדאוג לכך. תוכלו לבחור את הגודל הרצוי של המקלחון שיתאים גם לכם וגם לגודל חדר האמבטיה שלכם, כך שלא תרגישו שאתם נאלצים להצטופף הן בתוך המקלחון והן מחוצה לו.
  2. פתיחה – ניתן לבחור בין פתיחה צדית או קדמית, וכן אם הדלת תיפתח פנימה או החוצה.
  3. צירים ומסילות – תוכלו לבחור אילו צירים יהיו בצדי המקלחון, וכן על אילו מסילות תרצו להרכיב אותם.
  4. ידיות – כמו בדלתות אחרות, תוכלו לבחור את ידית הפתיחה שתקרוץ לכם ושתהיה נוחה לפתיחה מבחינתכם.
  5. זכוכית – תוכלו לבחור בין סוגי זכוכית רבים לפי אלו שיישאו חן בעיניכם. ניתן לבחור זכוכית חלבית, אטומה, שקופה למחצה או רפלקטיבית, על פי רצונכם ובהתאם להשקפתכם העיצובית.
  6. צריבה – ניתן לצרוב על גבי הזכוכית שמרכיבה את דפנות המקלחון דוגמאות שונות בהתאם לעיצוב על פי בחירתכם. טכניקה זו תאפשר לכם "לשחק" עם מראה המקלחון ולתת לו מראה ייחודי.

חדר האמבט הוא מקום בו ניתן להירגע וליהנות מזרם נעים של מים חמים תחת המקלחת. כדי שתוכלו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ולפי טעמכם, מומלץ לבחור במקלחונים פינתיים שגמישים בצורה יוצאת דופן מבחינת עיצוב ומאפשרים לכם להשיג את חדר האמבט שתמיד חלמתם עליו.