18 ינו 2015
ינואר 18, 2015

מטבחים, ברזים ומה שבניהם

כן, ברור שמטבח מורכב מהרבה אלמנטים שיכולים להפוך אותו למרהיב ועוצר נשימה וחשוב מכך – פרקטי החל מארונות הנסגרים באיטיות ומונעים את שחיקתם ועד לארונות בעלי עומק רב לנוחיותם של המשתמשים אך אחד מהדברים החשובים ביותר בכל מטבח הם, ללא יוצא מן הכלל, הברזים.
ברז איכותי לא רק מוסיף לדקורציה והיופי של המטבח, הוא חשוב בעקבות מספר אלמנטים נוספים.

אל תתבלבל, למען האמת? אין כל סיבה שתתבלבל. בוא ננסה לתאר לך סיטואציה אחרת על מנת שתוכל להבין טוב יותר כמה זה יכול להיות פשוט עבורך: תאר לך את המצב בו אתה ישן לא טוב בלילות, הגב כואב לך ואחרי תקופה אתה פשוט מבין שעבר זמן רב מדי מאז שהחלפת מזרון.
אתה הולך אל חנות מזרונים ומתחיל להכיר את הסוגים הקיימים בשוק, מנסה לשכב על כמה מזרונים ומתחיל לצמצם את האפשרויות. הדבר איננו שונה כאשר רוצים לעצב מטבח. כיצד הדבר דומה? קדימה, בוא נקפץ יחדיו לפסקה הבאה

מעבר לעיצוב חסר הפשרות העומד בקו הראשון של סגנונות העיצוב המרשימים ביותר בכל הנוגע לברזי המטבח, הברזים כיום הם בעלי הנדסת אנוש של ממש. כן, אתה קורא נכון. מוחות רבים יושבים וחושבים כיצד, למעשה, ניתן לייעל את השימוש בברזים החל מיציקות מיוחדות ועד גימורים.
מעבר לכך, רוב הברזים המשוכללים כיום מגיעים עם שטח פנים העשוי מסילקון, דבר שמאפשר לנקות (באופן מאוד יסודי) את האבנית שנוצרת לאחר תקופה בברז.

כמו כן, לברזים המשוכללים כיום ישנה פיה שמונעת את גלישתם של המים אל הארון, מדובר על תקנה מהירה של המוצרים, קפיצים ייחודים המחזיקים את המזלף של הברז באופן יעיל ומהיר פנימה ומגוון של אפשרויות אשר הופכות את עיצוב המטבח בכלל ועיצוב המטבח יחד עם ברזים דקורטיביים ומשוכללים בפרט – לעולם עיצוב מהמם בפני עצמו.

אם בברזים איכותיים בעלי עיצוב ייחודי ומרשים עסקינן חשוב לדעת שישנם לא מעט חברות במשק שיכולות להציע לנו עיצובי ברזים מאוד מרשימים, יחד עם זאת כדאי לרשום לעצמנו מספר נקודות החשובות ביותר בשבילנו ועם זה לבחור את החברה המתאימה ביותר בשבילנו, בשביל מה שאנחנו באמת מחפשים. אנחנו ניהיה מעוניינים בחברה "שהרוויחה" את שמה בנישה, שמאחוריה יש שנים רבות של ניסיון ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ. קרא עוד במאמר זה.

אז…מה חשוב לזכור?

חשוב שתזכור שהברז שאתה רוכש חייב להתאים לצרכים שלך ולמיקום בו הוא יוצב, כלומר, אם אנו מדברים על כיור קטן, הרי שברז גדול יתר על המידה (מעבר לגודל הסטנדרטי) לא יתאים לך ויגרום לך, במידה מסוימת, גם לצרוך יותר מים. חשוב לפני הכול להחליט מהם הצרכים שלך ורק לאחר מכן להתחיל לחשוב כיצד לעצב את המטבח שלך.