אביזרי אמבטיה

פתרונות מגוונים לאביזרי אמבטיה ולמקלחת

חדר האמבטיה הוא המקום למנוחה ורוגע לאחר יום העבודה הארוך לכן על חדר האמבטיה להיות מקום יפה ונעים אשר יעניק לנו תחושה של ניקיון ואסתטיקה אשר יספקו לנו את הנוחות והנעימות של המקלחת.

חדר האמבטיה בנוי ממגוון מרכיבים ואלמנטים שונים כגון: כיורים, ברזים, ארונות אמבטיה. ששילובם ביחד יוצר לנו את האווירה המתאימה ביותר לחדר האמבטיה שלנו.

לכן יש לשים דגש רב לבחירת הצבעים, המראה והאיכות של אביזרי האמבטיה על מנת לתת ולספק את התחושה והנוחות אותה אנו מעוניינים לקבל בחדר האמבטיה.

אביזרי אמבטיה מציעים נוחות ואסתטיקה

אביזרי האמבטיה חייבים להיות עמידים בפני רטיבות, לחות, חום לקור או חלודה.

ולכן אביזרי לאמבטיה מורכבים מחומרים עמידים ומעוצבים באופן יעיל אשר יתאים לשימוש מידי ונוח בזמן המקלחת. כמו כן, אביזי האמבטיה באים במגע ולידי שימוש באופן יומיומי ובתדירות גבוהה יחסית, לכן, אם לא נבחר אביזרי איכות למקלחת אנו עלולים למצוא את עצמנו מחליפים אביזרים. כיוון שמקלחת היא המקום להתנקות ולנוח, האסתטיקה והעיצוב חיוניים. כל פריט נדרש להיבחר לפי צבע, סוג ועיצוב כללי.

לחברת GROHE מגוון הפתרונות הגדול והאיכותי ביותר בתחום אביזרי האמבטיה והמקלחת.
מוצרי החברה כוללים ראשי מקלחת, מוטות, מתזים, מתלים למגבות, מתקנים לסבונים,מאחזים לנייר טואלט,ראשים כפולים, פנלים תרמוסטטים או רגילים וכן מערכות משוכללות מרובות מתזים.

FREEHANDER ראש המקלחת החדשני של חברת GROHE מוסיף אפשרויות רבות להנאה מושלמת בעת הרחצה.

חברת GROHE, בעלת מוניטין רב שנים של איכות, עיצוב וחשיבה על נוחיות שימוש במוצריה, מציגה ראש מקלחת כפול מתכוונן. שני ראשי המקלחת ניתנים להפעלה בו זמנית, ובכיוון אישי. כמו כל ראשי המקלחת של חברת GROHE, לכל מזלף פני שטח מרובי פתחים ומצבי התזה שונים, בניהם התזת מסאז'. כל ראש מסתובב סיבוב מלא ואפשר לכוון כל אחד מהם לזווית הרצויה (ראה תמונה).

זרוע ראשי המקלחת ניתן להטיה מלאה והופך את ראשי המקלחת לרב שימושיים ומפנקים במיוחד.
כמו כן, יש אפשרות לנטרל ראש מקלחת אחד ולהשתמש בזרוע כראש מקלחת בודד. להשלמת הנאת השימוש לאורך שנים רבות, פני המזלף ופתחי יציאת המים עשויים סיליקון גמיש למניעת הצטברות אבנית.