אפשר ללמוד על אדם יותר מכל על פי מראה ביתו. החדר המספר עלינו יותר מכל חדרי הבית הוא חדר האמבטיה, דרכו ניתן ללמוד אם אנו משקיעים בביתנו ובעצמנו או שלא. השקעה בחדר האמבטיה היא הרבה יותר מאשר השקעה לבית יפה.

אביזרי אמבטיה קיימים כיום כמעט בכל רשת חנויות לבית ואפילו חנויות כלבו רבות. למעשה, אין כל בעיה להשיג ברזים לאמבטיה או למקלחת, לכיור או לשירותים. ישנם לא מעט אביזרי מקלחת ואמבטיה המוצעים לנו כך שהמבחר אינו מהווה בעיה, אך כמו בכל תחום – השוק מוצף באביזרים לא איכותיים ובעלי עמידות נמוכה בפני נזקי הזמן ורטיבות, כמו ברזים מחלידים וכאלו שהמראה שלהם משתנה לאחר תקופה קצרה של שימוש.

בבואנו לרכוש אביזרי אמבטיה, חשוב כי נשקול את הפרמטרים הרבים הבאים בחשבון טרם הקנייה. מה יהפוך את האמבטיה שלנו לבעלת ערך ומראה יוקרתי למשך שנים רבות? ריכזנו עבורכם את הקריטריונים השומרים על חדר האמבטיה ומעניקים לו את המראה הנעים וההרמוני.

סנטריה ובריאות

חדר האמבטיה הוא החדר האינטימי ביותר בבית וכמו כן, לא נשכח כי המים הופכים את חדר האמבטיה למקום הרבה יותר רגיש. מאחר ומים הינם מקור גידול מעולה לבקטריות וחלודה, חשוב ביותר להקפיד על איכות הברזים הנרכשים לאמבטיה. בבחירת ברזים נרצה להבטיח כמה שפחות חיידקים. לשם כך רצוי להימנע משימוש בברזים לא איכותיים הצוברים חלודה ומהווים אתר גידול לחיידקים.

מראה שמור למשך שנים

בחירת אביזרי אמבטיה מבוססת על מספר שיקולים. הראשי שבהם הינו חומר הגלם מהם עשויים האביזרים השונים. אביזרי אמבטיה רבים מיוצרים כיום מפלסטיק, מה שהופך אותם חשופים לשברים ולצבירת לכלוך. אביזרים אחרים מיוצרים ממתכת מצופה ויכולים לקבל חלודה בתוך זמן קצר ביותר בשל המגע עם המים. חרס או קרמיקה (שגם היא סוג של חרס) הם אביזרי האמבטיה העמידים ביותר. כמו כן, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרים העשויים מחומרי גלם מסוגים שונים הנשמרים למשך שנים רבות ללא בלאי ומצריכים ניקוי קל ביותר.

נוחות שימוש

אביזרים איכותיים לרוב מבוססים על אג'נדה או על עיצוב ייחודי שמאחוריו עמדה מחשבה כלשהי. אביזרי איכות הופכים את השימוש באמבטיה להרבה יותר נוח ונעים, כך שלא נצטרך לחשוב לפני כל פעולה. אסלה נעימה ומחוממת לחורף, מכשיר מיוחד לשמפו ועוד – כל אלו מאפשרים שימוש נעים ונינוח באביזרי האמבטיה השונים.

איכות חיים

איכות החיים למשתמשים באביזרי אמבטיה איכותיים היא הרבה יותר גבוהה, בכך אין ספק. ברזי אמבטיה העשויים מחומרי גלם איכותיים, מעוצבים באופן נוח ומרשים ובנויים עם מחשבה רבה הופכים את החיים להרבה יותר נעימים ונוחים.

עמידות

יותר מכל, אביזרי אמבטיה איכותיים, וביניהם ברזים איכותיים מעידים על עמידות למשך שנים רבות. במקום לגלות חלודה על הברזים כעבור מספר שנים או לגלות מעמד שבור למברשות שיניים, האביזרים האיכותיים הולכים אתנו שנים ארוכות ומשמרים את יופיו של חדר הרחצה.