זוכרים את התקופה בה המקלחון בביתכם היה סטנדרטי ולא ניתן היה לשדרג או להוסיף אלמנטים כי פשוט לא הייתה אופציה? להבדיל אלפי הבדלות, בעידן הנוכחי, האופציות לעיצוב המקלחונים הן רבות ומגוונות ומאפשרות שילוב של אלמנטים רבים ולכל אלמנט מגוון סוגים וסגנונות. במאמר זה בחרנו לגעת בבחירת ראש הטוש, שבדרך לא דרך הפך לאלמנט החשוב ביותר במקלחת. ראש הטוש, הוא שיקבע את איכות המקלחת שלכם ואת מידת ההנאה שתפיקו ממנה. ללא ראש טוש מפנק, לא תצליחו ליהנות מהשהייה באמבטיה ואין זה משנה עד כמה השקעתם בעיצוב ובאלמנטים האחרים המוצב

כיצד בוחרים ראש טוש

על מנת לבחור ראש טוש, חשוב להבין מה מפנק אתכם במקלחת ומהי העדיפות שלכם. האם אתם אוהבים זרם מים חזק, האם אתם מעדיפים ראש טוש גדול בינוני או קטן? האם אתם אוהבים להחזיק את הטוש ביד כשאש אתם מתקלחים או דווקא חשוב לכם שהוא יעמוד על מוט מהקיר? אחרי שתענו על שאלות אלו, יהיה לכם קל יותר להתקבע ולבחור את ראש הטוש מהמגוון הרחב הקיים ברשתות השיווק. שימו לב כי אתם לא חייבים לענות על כל שאלה בכן או לא ולעיתים גם וגם היא תשובה בהחלט מספקת, בעיקר בתקופה בה ניתן למצוא ראשי טוש משולבים ולצורך העניין ראש טוש בעל עוצמת וזרם מים משתנה בהתאם למצב הרוח והצורך הנקודתי וכן הלאה.

כמה עולה ראש טוש

השאלה כמה עולה ראש טוש היא שאלה עניינית ובהחלט חשובה במעמד הרכישה, אך קשה מאוד לענות עליה מבלי לדעת איזה ראש טוש אתם מחפשים לעצמכם. מה שאנחנו כן יכולים לציין הוא את טווח המחירים של ראשי הטוש, כך שאתם יכולים לשערך שהעלות תעלה בים כמה עשרות שקלים בודדים ועד מאות שקלים ולעיתים אף יותר. את המחיר אתם תקבעו בהתאמה אישית לתקציב העומד לרשותכם ובהתאמה לצורך האישי שלכם. בהגיעכם אל החנות בה אתם עתידים לבצע את הרכישה, הביטו במגוון המוצע למכירה והתקבעו על מספר מצומצם של ראשים מהם תבחרו את האחד המתאים לכם ביותר. אתם בהחלט יכולים להיעזר בצוות המוכרים בחנות ולאפשר להם להמליץ לכם אודות ראש ספציפי.

לסיכום: ראש טוש הוא אלמנט חשוב במהלך המקלחת וההנאה אותה אתם יכולים להפיק ממנה. כדי לרכוש ראש  טוש חשוב להגדיר תקציב והעדפה אישית, והבחירה תהיה פשוטה ומהירה.