כמו כל דבר שנבחר לעצב בבית, איכות העיצוב והאווירה הכללית שתשרור בחלל תושפע רבות מהפרטים הקטנים. עיצוב פרפקציוניסטי ידאג לכל החפצים ולכל הפריטים ולא יתעלם מאף אחד מהם. מהבחינה הזאת, כשמעצבים את חדר האמבטיה, גם ברזי אמבטיה שנבחר להשתמש בהם הם בעלי חשיבות בעיצוב הסופי. חשוב ליצור עיצוב אחיד, ובשביל לעשות את זה, צריך לדעת להתאים בין כל החפצים בחדר האמבטיה. כשבאים לבחור ברזי אמבטיה, צריך להתחשב גם במחיר ולדאוג להתאים אותו לתקציב הכללי – מה שנכון לכל סוג של רכישה. מומלץ להיעזר בייעוץ של גורם מקצועי.

סגנון עיצובי אחיד

כמו שהתחלנו להגיד, עיצוב צריך לשמור על קווים אחידים. זה צריך להתבטא בצבעים תואמים או מתאימים, בחומרי הגלם שמהם עשויים החפצים שנבחר ובאופי הכללי שלהם. כשאנחנו בוחרים ברזי אמבטיה, אם האמבטיה לבנה, נחשוב האם כדאי לנו לבחור ברזים צבעוניים או לבנים. גם כאן יש לתת משקל רב לטעם האישי שלכם, אבל המלצתנו היא לשמור על קו עיצובי אחיד ככל האפשר ולא ליצור תפזורת לא ברורה.

אווירה

כל החלטה עיצובית משפיעה על האווירה שתשרור בחלל. קיימים ברזים ואביזרי אמבטיונים רבים, וכל אחד נושא עימו "וייב" מסוים. במידה ואתם רוצים ליצור חדר אמבטיה מרגיע ונינוח, למשל, כדאי לבחור ברזים ואביזרים שישרו בחלל תחושות דומות. אלמנט האווירה הוא עוד דרך להתאים את הברזים לחדר האמבטיה באופן אחיד ומוצלח.

להיצמד לתקציב

קיימים ברזים במגוון רחב של מחירים וחשוב לתכנן ולקבוע מראש מה התקציב. בעת תכנון התקציב, יש לתת דגש לכל מרכיב שנרכוש, מקטן ועד גדול, ולהחליט מה חשוב לנו יותר – לקבוע סדר עדיפויות. לבסוף יש להיצמד לתקציב ולהימנע מהוצאות מיותרות.

איזון בין עיצוב ופרקטיקה

עיצוב זה מצוין, פרקטיקה זה מעולה, וחשוב לשלב ביניהם. בחירה עיצובית מוצלחת תאזן למעשה בין הפונקציונאליות המובנת של המוצר לבין השפעתו הדקורטיבית והאלמנטים האסתטיים שהוא נושא עימו.

מוצר איכותי לטווח ארוך

מומלץ תמיד לרכוש מוצר איכותי שיחזיק זמן רב ולא יצבור נזקים במהירות. כמו שאתם כבר יודעים, לפעמים מה שעולה בזול, בסוף עולה ביוקר. עדיף להשקיע מעט יותר מבחינה כלכלית ולקבל מוצר איכותי, עמיד וחזק, ובמיוחד כשמדובר בחדר האמבטיה. חפשו מוצרים של חברות איכותיות שעומדות בסטנדרטים גבוהים בתעשייה, ללא התפשרות על עיצוב או על פונקציונאליות ופרקטיקה.

ובכל מקרה – חשוב להיעזר בגורם מקצועי

תמיד כדאי להיעזר באנשי מקצוע מנוסים, בעלי חוש עיצוב מפותח והיכרות עם התחום. הצוות המיומן והמנוסה של חברת "אורגל" יוכל לתת מענה לשלל הצרכים שלכם ולעזור לכם לעצב חדר אמבטיה נעים, מרגיע ונפלא בהתאם לרצונות שלכם.