26 מאי 2015
מאי 26, 2015

חיפוי זכוכית למטבח

המטבח מהווה את לבו הפועם של הבית ובני המשפחה נפגשים בו כדי לאכול, לשוחח או על מנת לבשל יחדיו. בשנים האחרונות עבר תחום עיצוב המטבחים מהפכה ובעקבות טרנד תכניות הבישול הפך המטבח מחדר סגור לחלל פתוח לסלון ולמקום אירוח ובילוי משותף. לכן, כאשר בוחרים מטבח חדש או מעוניינים לחדש את המטבח חשוב להקפיד על עיצוב התואם את שאר חללי הבית כדי ליצור הרמוניה נעימה וכדי ליהנות מאווירה ביתית מרגיעה ושלווה. באמצעות חיפוי למטבח ניתן לשדרג כל מטבח, חדש או ישן, וכדאי לדעת כי החיפוי מתאים לכל מטבח ולכל סגנון עיצובי. הוספת חיפוי זכוכית למטבח תורמת רבות לעיצובו ולמראהו, ולחיפוי יתרונות רבים נוספים כיוון שקל לנקות את המשטח ומאחר והמשטח מותקן ביחידה אחת הוא מונע כניסת לכלוכים לחריצים.

שלל עיצובים מרהיבים

אנו מבלים שעות ארוכות במטבח ולכן חשוב שתהיה בו אווירה נעימה ומרגיעה. כמו כן, אנו מארחים חברים וקרובי משפחה בזמן שאנו מבשלים לנגד עיניהם וחשוב כי המטבח יהיה מעוצב וכי נוכל לשמור על ניקיונו בקלות. לכן, אין זה פלא כי חיפויי הקירות הפכו לטרנד החם בעולם עיצוב המטבחים וניתן באמצעות החיפוי ליהנות מעיצוב מרשים ומקורי בהתאמה אישית מלאה לטעם האישי שלנו. ניתן להזמין חיפוי זכוכית למטבח בגוון אחיד התואם לצבע הארונות והקירות, ויש מגוון אפשרויות בחירה ושלל צבעים, ואפשר לבחור חיפוי מודפס מזכוכית מחוסמת. ישנם חיפויי קירות למטבח מזכוכית בגוון מבריק יפהפה וייחודי וניתן להזמין גם חיפוי לארונות מזכוכית כדי להשלים את העיצוב, לדוגמה שילוב של זכוכיות מודפסות לחיפוי קלפות וארונות במטבח.

טכנולוגיה חדשה להדפסה על זכוכיות

כדאי לדעת כי ניתן להזמין חיפוי למטבח מזכוכית בשלל גוונים, מרקמים וטקסטורות, אך החידוש המלהיב מכולם היא האפשרות להדפיס על הזכוכית באמצעות טכנולוגיה חדשנית וייחודית. אפשרות זו פותחת קשת של אפשרויות ובחירה בפני מעצבי הפנים ובפני כל אדם המעוניין לרכוש מטבח חדש או לשדרג את העיצוב הקיים. יש לציין כי חיפוי מודפס על זכוכית מיוצר ברמת גימור גבוהה ולפי מידות מדויקות. את המשטח מתקין צוות מקצועי ומיומן והמראה המתקבל מרהיב ומיוחד. לכן, אם אתם מעוניינים לשדרג את המטבח הקיים ולהעניק לו טאץ' ייחודי, כמו גם ליהנות מעיצוב חדש ומלהיב, מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בייצור חיפוי זכוכית וכך ניתן לבחור בסוג הזכוכית, בגוון ובהדפסה המתאימה למטבח ביתכם, בין אם הוא חדש או ישן.