השנה העברית החדשה נכנסה ובחודשים הקרובים תכנס לחיינו גם השנה האזרחית החדשה- שנת 2019, וזה הזמן להתעדכן בחידושים הצפויים לנו בתחום ברזי המטבח והמקלחת.

בדומה לפתחה של כל שנה אזרחית חדשה, גם לכבוד של שנת 2019, נערכות בימים אלו מגוון רחב של תערוכות בנושאים שונים מסביב לעולם, כאשר חלק מהתערוכות עוסקות בפיתוחים והחידושים הצפויים לנו בתחום עיצוב הבית בכלל ותחום הכלים הסניטריים בפרט. בתערוכות אלו מוצגים חידושים ופיתוחים עיצוביים וטכנולוגיים במגוון רחב של תחומים ומוצרים הקשורים לסביבת המגורים של כל אחד ואחת מאיתנו.

בין יתר הפיתוחים המוצעים בתערוכות הנ"ל, ניתן למצוא גם מספר רב של חידושים בתחום ברזי מטבח וברזי מקלחת, כאשר בין יתר החידושים המרשימים ביותר ניתן למצוא מספר שכלולים המקשרים גם את עולם הברזים לבית החכם.

עיצובים יוצאי דופן ומערכות חכמות לכל ברז

על פי המיצגים השונים בתערוכות השונות הנערכות מסביב לעולם בימים אלו בתחום ברזי המטבח והמקלחת, מסתמן כי גם סביבת המגורים הביתית תעבור בשנים הקרובות למערכות ברז חכם אותן ניתן למצוא כיום בעיקר במלתחות וחדרי נוחיות במתחמים ציבוריים. מערכות אלו משלבות בתוכן עינית חכמה היודעת לזהות תנועתיות ולהפסיק את זרם המים כאשר הידיים מונחות מתחת לברז. מדובר במערכות משולבות המאפשרות גם פעולת פתיחה וסגירה ידנית של הברזים והן נועדו לצרכי חיסכון מצטבר במים בבתים הפרטיים ברחבי העולם וישראל.

חידוש נוסף המסתמן על פי אותן תערוכות בתחום, קשור לסגנון העיצובי של הברזים. בתערוכות השונות הוצעו עשרות דגמי ברזים המתאפיינים בעיצובים יוצאי דופן כגון: ברזים מסולסלים שעל אף צורתם אינם מפריעים לזרימת מים תקינה ושוטפת, ברזים בעלי כפתורי פתיחה/סגירה דקורטיביים שעל גביהם משובצים אבני נוי וחן ועיצובים מפתיעים נוספים היכולים להעניק ערך מוסף עיצובי לכל חדר רחצה ולכל חלל מטבח בסביבת המגורים המודרנית. העיצובים השונים ויוצאי הדופן חלים על כל סוגי הברזים הקיימים לסביבת המטבח וחדרי הרחצה, לרבות, ברזי מפל, ברזים אלקטרוניים וברזי מים חשמליים, ברזי קיר מסורתיים בעיצובי רטרו מקסימים, ברזי פרח ועוד.

גם את רכישת הברזים המעוצבים או הברזים החכמים המשווקים כיום לציבור הרחב,  אנו ממליצים גם לכם לבצע בהתאם למספר קריטריונים מרכזיים כגון: וודאו שהברז נושא תו תקן ישראלי, וודאו שגודל הברז מותאם לגודל הכיור, בדקו את תקופת האחריות ואת היקפה בעת הרכישה וכמובן התאימו את הברז לעיצובו הכללי של חדר הרחצה או המטבח.

לסיכום, תחום ברזי המטבח והמקלחת ממשיך להתחדש כמדי שנה וגם בשנת 2019 אנו צפויים להיחשף לדגמים חדשים, מעוצבים יותר של ברזים מכל סוג. את הדגמים החדשים לשנת 2019 בתחום ברזי מטבח ומקלחת ניתן למצוא כבר היום במדפי התצוגה של החברות היבואניות וחברות הייצור המובילות ביותר בתחומן וגם באתרי אינטרנט שונים המציגים חידושים בתחום הברזים.