החלטתם לשפץ את המטבח? אם כן, תגלו שיש לא מעט אלמנטים שניתן לשלב במטבח: סגנונות רבים, עיצובים שונים וגם טכנולוגיות חדשניות, שלא הוצעו לנו בעבר. הברזים לכיור המטבח הם בין הפריטים החשובים ביותר, שכן נוהגים להשתמש בהם לא מעט ומומלץ שיהיו פונקציונאליים ולא רק מסוגננים. אז למה אנשים רבים מעדיפים להתקין ברז נשלף ולא ברז אחר? הנה כל היתרונות של ברז כזה, בהשוואה לסוגי הברזים האחרים:

  1. שימוש פשוט – במהלך שיפוץ דירות מחפשים רבים פתרונות פרקטיים ופשוטים, שיעמדו לרשותם בזמן השהות במטבח. השימוש בברז הנשלף פשוט ונוח מאד. הברז איננו מסורבל, קל לשלוף אותו ולהשתמש בו בהתאם לצורך.
  2. אפשר לנקות אתו גם סביב הכיור – אחד היתרונות הבולטים של הברז הנשלף הוא העובדה שניתן לנקות בעזרתו הן את הכיור עצמו והן את השיש שסביבו. מי שעוסק בתחום שיפוץ דירות ומכיר היטב את הברזים השונים המוצעים בשוק כיום, יודע עד כמה המגוון הוא רחב וכמה הבחירה אינה פשוטה. נושא הניקיון הוא פרמטר מרכזי מאד שיש לקחת בחשבון כשמחפשים ברז או כל פריט אחר למטבח, ולו כדי ליהנות מפתרון מתאים ועל מנת להצליח לשמור על המטבח נקי לאורך זמן. בעזרת הברז הנשלף ניתן לעשות זאת בקלות רבה מאד, אפילו במקום להשתמש באלמנטים אחרים.
  3. שליטה טובה – קל מאד לשלוט בברז הנשלף. אפשר לבחור את האורך שלו בהתאם לצורך, בזכות הצינור הארוך והגמיש שמוצמד לו – צינור שאיננו נראה לעין עד לרגע שליפת הברז.
  4. אסתטי – הברז הנשלף הוא פתרון מצוין למי שאסתטיקה חשובה לו, למי שמחפש אלמנט פונקציונאלי למטבח ויחד עם זאת גם מסוגנן ומושקע בעיצובו. אפשר למצוא כיום מגוון רחב של ברזים נשלפים המגיעים בעיצובים, בצבעים ובסגנונות שונים, ולהתאים אותם לפריטים האחרים שנבחרו במסגרת שיפוץ דירות.
  5. מחזיק מעמד לאורך זמן – הברז הנשלף נחשב לברז עמיד מאד, כזה המחזיק מעמד לאורך שנים. ברז כזה, במיוחד בהשוואה לברזים אחרים, איננו נוטה להתקלקל – בעיקר אם הוא מיוצר על ידי חברות אמריקאיות או אירופאיות מובילות בתחומן. מי שרוכש ברז נשלף כיום מקבל תעודת אחריות למשך תקופה ארוכה מאד, המכסה תקלות או בעיות מיוחדות שעלולות לצוץ בברז.

אין ספק שברז נשלף הוא פתרון מצוין, שיכול להתאים לרבים ובעיקר לאלה המשפצים את המטבח ומחפשים איכות, יופי וגם נוחות. אפשר להשיג אותו בטווח רחב של מחירים, בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.