כאשר רוצים לשדרג את חדר האמבטיה, לרוב חושבים על שיפוץ. אולם אם ברצונכם להימנע משבירת קירות או מקדיחות מיותרות, הנה כמה טיפים שישדרגו את חדר האמבטיה שלכם מן הקצה לקצה. מוכנים? כך תעשו זאת.

אחד החדרים בבית בהם נעשה השימוש הכי גדול, הוא דווקא הקטן מכולם: חדר האמבטיה. וכדי שחדר זה יקבל את תשומת הלב לה הוא ראוי, עליכם לקחת יוזמה ולבצע בו כמה שדרוגים קטנים. תתפלאו, אין צורך לעקור מרצפות או לשבור קירות לשם כך, כי ישנם אביזרים ומוצרים שבכוחם לשנות לכם את החיים, ולהפוך את חדר האמבטיה לקצת פחות שגרתי.

על צמדנים שמעתם?

צמדנים לקירות חדר האמבטיה, כשמם כן הם, נדבקים לקיר וניתן להשתמש בהם למגוון יישומים. ומה הקשר ביניהם לבין חדר האמבטיה שלכם? הם מייתרים את הצורך לקדוח בקיר ועל ידי הדבקה פשוטה תוכלו לעשות בהם שלל שימושים כמו תליית מגבות לדוגמה. הם ניתנים לתלישה והצמדה חוזרת ונחשבים למאוד אמינים ועמידים. אבל היתרון המובהק שלהם בא לידי ביטוי באפשרות לחסוך לכם זמן יקר ועבודה מרובה.

הברז שיעשה את ההבדל

רבים מאיתנו מתייחסים לברזים באמבטיה כאל משהו פרקטי ותו לא. אולם בפועל הברז מהווה אלמנט עיצובי לכל עניין ודבר. אז למה לכם להתפשר על המוכר והידוע כאשר באפשרותכם ליהנות מברז מעוצב ויוקרתי? יותר מכך, כיום ברזים מגיעים בשלל עיצובים מיוחדים והם יכולים להתאים למגוון רחב יותר של שימושים, זאת לצד העובדה שמציעים פתרונות מתקדמים ונוחים במיוחד.

טקסטיל רבותי, טקסטיל

אביזרי טקסטיל מסוגים שונים כמו וילונות לאמבטיה, שטיחונים, מגבות ססגוניות ומעוצבות וכיוצא בכך, יכולים לתת את הטון באמבטיה ולשנות את האווירה בה כליל. את מוצרי הטקסטיל יש לשלב בעיצוב הכללי כמובן, תוך שמתייחסים לצבעים השולטים בחלל. כיום ישנם דגמים ושפע של עיצובים לבחירה, מה שיקל עליכם את שלב העיצוב.

מדבקות קיר

מה שלא עושה הטבע, יעשה הצבע ומה שלא עושה הצבע יעשו מדבקות הקיר. כיום עומדות לרשותכם אפשרויות רבות ומגוונות של מדבקות קיר, לרבות מדבקות אותן ניתן להדביק ישירות על האריחים וכוללות שלל עיצובים מרשימים ומיוחדים. מדבקות אלו עמידות בפני מים, אולם ניתן להסיר אותן בקלות וכך לחדש את חלל האמבטיה בכל זמן שאתם רוצים.

לסיכום, עברו חלפו הימים שחדר האמבטיה היה בנאלי ושגרתי, במיוחד כאשר ניתן לשדרג אותו עם שלל אלמנטים עיצוביים, כאלו שיהפכו אותו לכמה שיותר מפנק, מעוצב והכי חשוב – חדש לחלוטין!