15 מאי 2014
מאי 15, 2014

הברזים התרמוסטטים של GROHE


בגלל הפשטות, בגלל הנוחות, בגלל הילדים

 

כולנו מכירים את זה. אתה נכנס למקלחת מפעיל את זרם המים מישהו בבית מדיח את המים באסלה או שוטף כלים ופתאום הטמפרטורה משתנה והופכת רותחת – משאירה אותך עם סבון בעיניים בזמן שאתה מנסה לאזן את הטמפרטורה חזרה. הוספת תרמוסטט הופכת את המקלחת שלך לחוויה בטוחה מהנה ומרגיעה.

 

מה זה תרמוסטט?

ברז תרמוסטטי שומר על טמפרטורת המים במקלחת מושלמת עבורך , גם שמישהו אחר בבית מוריד את המים או רוחץ כלים.

 

איך זה עובד?

תמהיל של מים חמים וקרים נכנס כל הזמן כדי להגיע לטמפרטורה הרצויה. אפילו אם יש שינוי בצריכת המים  בבית, התרמוסטט מגיב מיד  על ידי איזון כמויות המים החמים והקרים כדי להישאר בטמפרטורה.

 

מהם היתרונות?

1

קל  לשימוש, חוסך מים ואנרגיה

הברזים התרמוסטטים החדשים של GROHE  נוחים לתפעול ופשוטים להפליא. רק לכוון את המעלות הרצויות, לפתוח את הברז ולהנות מהמקלחת. לא צריך לחכות שהמים יזרמו כדי להגיע לטמפרטורה המושלמת עד הטיפה האחרונה. בעזרת טכנולוגית  GROHE TurboStatהברז התרמוסטטי מגיב לשינויים חיצוניים ב0.3 השניה ומונע מצב שאם מישהו מוריד מים או שוטף כלים בבית הטמפרטורה תישאר קבועה לכל אורך המקלחת.

 

 

 

2

3לתרמוסטטים החדשים של GROHE  כפתור ECO לחיסכון של עד 50% בצריכת המים. לשימוש במשורה. ניתן לבטל את צמצום הצריכה על ידי לחיצה על הכפתור.

 

 

 

הגנה מפני כוויות

4

ילדים המשחקים במקלחת יכולים להיכוות בקלות- טכנולוגיה חדשה GROHE CoolTouch מבודדת את משטח הכרום של הברז והופכת אותו לנעים למגע. עוד אלמנט בטיחות הקיים בתוך הברז, מעצור פנימי המונע הזזת הידית לטמפרטורה מסוכנת.

 

 

6 7 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סוללה תרמוסטט

8

 

 

 

 

 

 

רימת  מפל רחבה לפינוק מיוחד באמבטיה

 

 

 

אינטרפוץ תרמוסטט

9

 

 

 

 

 

 

ידית אחיזה מדורגת למניעת החלקה

ידית מעוצבת המבטיחה שימוש קל במקסימום נוחות

10