28 אפר 2015
אפריל 28, 2015

ברז נשלף למטבח ושימושיו

ישנם פריטים לבית שעד שלא נשתמש בהם לא נוכל להבין איך חיינו בלעדיהם. ברז נשלף למטבח הוא פריט חובה בכל בית, כיוון שהוא חוסך מאמץ רב בזמן הבישול, שטיפת הכלים והניקיון מסביב לכיור, וכמו כן, הוא מייעל משמעותית בעבודות ההכנה במטבח. ברז נשלף למטבח מאפשר לשטוף בקלות את הירקות והפירות, לשטוף ביעילות במים קרירים את הפסטה, למלא סירים המונחים על השיש או הכיריים הצמודים, לנקות את סביבת העבודה וכל זאת ועוד תוך חיסכון במים.

ברז נשלף למטבח

עבודה יעילה ונוחה במטבח

יש בשוק מגוון רחב של ברזים למטבח וניתן לבחור בין ברזים קבועים, קצרים, או ארוכים, לבין ברזים נשלפים למטבח שנחשבים לנוחים וליעילים ביותר. באמצעות הברז הנשלף למטבח ניתן להגיע ביעילות לכל הכיוונים ולכוון את זרם המים כפי שרוצים. במהלך הבישול אנו זקוקים לשטיפה יעילה ונוחה של חומרי גלם שונים ועלינו למלא סירים גדולים או את הקומקום החשמלי. ברז נשלף למטבח מהווה פתרון נוח לכל אדם שמעוניין לשדרג את הבישול וליהנות מעבודה מהירה ונוחה יותר.

ניקיון סביבת העבודה

חשוב להקפיד על היגיינה ולשמור על סביבת עבודה נקייה במהלך הבישול ולאחריו. ברז נשלף למטבח הוא הפתרון המושלם לניקיון סביבת העבודה, וניתן באמצעות שליפת הצינור הגמיש לנקות היטב את כל הפינות של הכיור ולשטוף את השיש שמסביב לכיור. באמצעות ברז נשלף לכיור ניתן גם לנקות היטב את קרשי החיתוך ולשטוף ביעילות סירים וקערות בכל גודל.

ברז נשלף למטבח

מילוי מים בבקבוקים וסירים

ברז נשלף למטבח ממותג איכותי כולל לרוב מנגנון חזרה אוטומטי, כך שבגמר השימוש והשטיפה הצינור חוזר למקומו בקלות וללא צורך בליווי ידני להחזרת הצינור למקומו. כך מייעלים ומקצרים את זמני ההכנה לבישול, ניתן למלא סירים ובקבוקים בקלות ובמהירות, וגם תוך כדי הניקיון אין צורך לבזבז זמן כדי להחזיר למקום את הצינור הנשלף. כל אדם מכיר את הבעיה של מילוי סירים גדולים ובקבוקי מים בברז של המטבח. יש למלא את הסיר או הבקבוק בזווית מסוימת ולמעשה לא ניתן למלא אותם עד הסוף אלא אם רוכשים ברז נשלף למטבח. הצינור הגמיש והעמיד מאפשר להניח את הסיר על משטח העבודה או על הכיריים הסמוכים ולמלא אותם ללא מאמץ וללא צורך בנשיאת הסיר הכבד. גם בקבוקים קל למלא עם ברז נשלף למטבח ואחרי שמתרגלים למילוי המהיר והנוח לא ניתן להבין כיצד חיינו עד היום ללא ברז נשלף.

שטיפה יעילה ללא נתזי מים מחוץ לכיור

פעמים רבות במהלך שטיפת ירקות או כלים אנו סובלים מנתזי מים בכל הסביבה, קיימת סכנת החלקה בעקבות המים המותזים לרצפה. באמצעות ברז נשלף למטבח ניתן לשטוף את הירקות בתוך הכיור ולא מעליו, כמו כן, את הכלים המלוכלכים וכל פריט אחר, וזאת ללא התזת מים לכל עבר, כך גם חוסכים משמעותית בצריכת המים.