19 יול 2015
יולי 19, 2015

ברזים – לא רק במטבח ובאמבטיה

 

כאשר מדברים על ברזים, רבים מעלים לנגד עיניהם את המקומות בהם לא ניתן לוותר על הברזים: בעיקר, המטבח, השירותים או חדר האמבטיה. ואכן, אף חדר מבין אלה אינו יכול להיות שלם ללא הברזים השונים. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שבמרוצת השנים הבינו יותר ויותר ישראלים כי ברזים יכולים להימצא גם במקומות שונים אחרים בבית. הנה מספר המלצות יעילות במיוחד למיקומים מעניינים ומועילים של ברזים.

ברזים לגינה

באם יש לכם גינה פרטית, סביר מאד להניח שתרצו לכלול בתוכה ברז. הברז יכול לקבל על עצמו חלק ניכר מהתפקיד החיוני של השקיית הגינה, שעה שניתן לחבר אליו צינור שיאפשר לבצע את המשימה בצורה המהירה ביותר. ברז לגינה מהווה עבור רבים הפתרון היחידי שיאפשר לבצע את תחזוקת הגינה על פי הספר, כאשר בכוחו גם להציע חיסכון משמעותי בעלויות ההשקיה.

ברזים למטבחי גן

אחד הטרנדים המשמעותיים של השנים האחרונות הוא הקמת מטבחי גן, המאפשרים הכנת אוכל בסביבה האטרקטיבית הזו, אירוח נוח של אנשים (אין צורך בגיחות הולכות וחוזרות בין מטבח הבית לגינה) ואף שדרוג משמעותי של הגינה וערכה. ברזים מהווים משתנה משמעותי במשוואה של מוצרים נלווים למטבחי גן, ומכאן שחשיבותם מכרעת בעת הכנת אוכל, שטיפת כלים וכיוצא בזה.

ברזים למרפסות

דירות הממוקמות בקומות גבוהות של בנייני מגורים וכוללות מרפסת יכולות אף הן לכלול בתוכן ברז. מטרת העל המרכזית של הברזים האלה, ניחשתם נכון, היא להפוך את מלאכת השקיית העציצים או האדניות, המאפיינות כל מרפסת ישראלית, לנוחה הרבה יותר. אפשרות אחרת היא להתקין ברז מסוג אחר, ברז גז, אשר יוכל לסייע להכנת מזונות במרפסת (למשל, באמצעות גריל גז). גם כאן, המדובר הוא על תוספת פשוטה מאד, במחיר נוח, שיכולה לעשות הבדל גדול.

ברזים למוצרים חשמליים שונים

לא מעט מוצרי חשמל מבוססים בעבודתם על מים, כך שברז יכולה להיות תוספת מתבקש עבורם. כאשר המוצר עצמו אינו מגיע עם ברז מובנית, ניתן לבצע את התוספת הזו בצורה פשוטה בכל קנה מידה. ברזים למכונת כביסה, למדיח כלים, למטהר מים או למכונת קפה הן רק חלק מהדוגמאות המקובלות יותר, שעה שהברזים יהפכו את מלאכת השימוש במכשירים לנוחה פי כמה. תוספת שכזו ניתנת כיום במחיר שווה לכל נפש, כאשר גם ההתקנה עצמה היא המהירה ביותר שניתן להעלות על הדעת.

בכל מקרה ומקרה, חשוב ליצור קשר עם חברה מקצועית הפועלת בשדה המשחק, וזאת במטרה לקבל מאנשיה ייעוץ מקיף לגבי הברזים האידיאליים לבית נתון, הדגם הספציפי בו מומלץ לבחור וכיוצא בזה.