07 נוב 2017
נובמבר 7, 2017

בחירת ברזים לאמבטיה

חדר האמבטיה שבכל בית, מהווה את החדר המפנק ביותר, כאשר הוא מעוצב ומסוגנן באופן המתאים לעיצוב הבית ולדיירי הבית. כאשר עוסקים בעיצוב חדר האמבטיה, יש לשים דגש על העיצוב ועל הפונקציונליות של כל מה שכולל בו חדר האמבטיה. לכן, בטרם בוחרים כל אלמנט הקשור לחדר האמבטיה באשר הוא, יש לתת את הדעת על האופן הנכון לבחירתו, מתוך המגוון הרחב המוצע בתחומו. כך למשל, כאשר מדובר על ברזים לאמבטיה, שלכאורה מהווים דבר פשוט וקטן יחסית בחדר האמבטיה כולו, מדובר בדבר אשר ניתן למצוא במגוון רחב של סוגים וסגנונות עיצוב. גם לברזים בחדר האמבטיה יש להקדיש את מלוא המחשבה, בכדי לבחור אותם בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים לחדר האמבטיה הספציפי שלכם, לצרכיכם ולרצונכם.

 

על מה יש לשים דגש כאשר עוסקים בעיצוב חדר האמבטיה?

חדר האמבטיה חייב לשמש לצורך ייעודו באופן הטוב והאיכותי ביותר. לכן, יש לעצב את חדר האמבטיה בצורה פונקציונלית ואיכותית, אשר תעניק לאדם הנכנס אליו לכל צורך או מטרה את מרב הנוחות שבשימוש בחדר. יש לבחור כראוי את האמבטיה או המקלחון עבור חדר האמבטיה, את הברזים והכיור וכמובן את ארונות האמבטיה. הטרנד החם ביותר כיום בתחום ארונות אמבטיה הוא: ארון אמבטיה תלוי. ארון אמבטיה תלוי הוא ארון איכותי, אשר ניתן לקבל במגוון עיצובים ודגמים. ארון אמבטיה תלוי חוסך מקום בחדר האמבטיה וכן, מגן על הארון מפני שחיקה או פגיעה שיכולים להתחולל בשל מגע של הארון עם מים. חשוב לבחור ארון אמבטיה מעין זה בהתאם לעיצובו, איכותו, גודלו והחומר ממנו הוא עשוי. מלבד ארון אמבטיה, יש להקדיש מחשבה רבה לברזים אותם בוחרים לחדר האמבטיה.

כיצד בוחרים ברזים לחדר האמבטיה

לא מעט אנשים חושבים כי כאשר מדובר בבחירת ברזים לחדר האמבטיה, מדובר בדבר פשוט, קל ולא מהותי מדי. אולם, אין הדבר נכון. לברזים הנבחרים לחדר האמבטיה ישנה חשיבות רבה. בתחום הברזים לאמבטיה ישנם מגוון ברזים בסוגים שונים, בגדלים שונים ובאיכויות שונות. חשוב מאוד לבחור את הברזים לכיור האמבטיה ולאמבטיה עצמה על פי עיצוב חדר האמבטיה. ברז אשר לא מותאם לעיצוב הכיור או לעיצוב חדר האמבטיה בו הוא מותקן, יראה מוזר ויפגע בהרמוניה השוררת בחדר האמבטיה. מעבר לכך, יש לבחור ברז בהתאם לפונקציונאליות שלו. ישנם אנשים הבוחרים ברז אחד הוא מעין ידית שאתה ניתן לכוון את עוצמת המים הזורמים ואת חום המים וישנם אנשים אשר מעדיפים ברז המגיע עם שתי ידיות נפרדות לצורך כיוונון טמפרטורת המים.  מלבד זאת, כאשר מדובר בבית אשר מתגוררים בו גם ילדים קטנים, יש לבחור ברזים אשר לא יהוו באופן כלשהו סיכון עבורם מצד אחד ומצד שני, ברזים אשר יהיו נוחים להפעלה ושימוש גם עבורם.

בחירת ברזים עבור חדר האמבטיה, זוהי לא מלאכה פשוטה כלל. יש לחשוב היטב איזה ברזים כדאי לבחור עבור חדר האמבטיה בספציפי שלכם, בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים עבורכם.