אריחי קרמיקה מעוצבים לחדר האמבטיה

חדר האמבטיה הוא המקום האינטימי ביותר שלנו ולכן גם עליו להיות מקום שמשרה נעימות ורוגע ושמסייע להשיל את כול טרדות היום ולהוביל אותנו לשינה ערבה או לסייע להתחיל יום חדש בנעימות ורעננות. כמו כן, חשוב שהאמבטיה תהייה גם חלל שהוא פרקטי ופונקציונאלי בנוסף לסגנון הנעים והמודרני, שתהייה בעלת אריחים יפים ונעימים לעין שמתאימים לסגנון הקירות.

ידוע הרי שחדר האמבטיה ייעודו להיות עמיד גם בפני כמויות של מים ולחות ולכן חשוב שהאריחים שעוטפים את החלל יהיו חסינים ללחות. זו הסיבה שאנשים נוטים לבחור לחלל האמבטיה שלהם אריחים לאמבטיה שהם אריחי קרמיקה, אריחים אלה עמידים לנוזלים ולא סופחים אותם. תחושת האסתטיקה בחדר האמבטיה מטרתה להציע תחושה ואווירה מרגיעה ואריחי קרמיקה  גרניט פורצלן לאמבטיה בהחלט עונים על המטרה הזו.

אריחי קרמיקה מעוצבים לחדר האמבטיה                                                                

בעבר מירב ההשקעה בשיפוץ הבית הופנתה בעיקר לחלל הסלון והמטבח ולכל חדרי השינה. היום חללי האמבטיה והשירותים הם חדרים שנחשבים ללא פחות חשובים ואינטימיים לכול אחד, ולכן גם שם ניתן לראות מגוון שלם של טרנדים עיצוביים ואופנתיים.

חדרי האמבטיה שנחשבים למושקעים כוללים כלים סניטריים מעוצבים, את מיטב הכיורים וברזים לחדר האמבטיה שנראים מעוצבים, כול אלה לצד אריחי קרמיקה גרניט פורצלן במגוון של סגנונות. מכלול הגוונים וכל האלמנטים שמרכיבים את החלל הוא יוצר קונספט אחיד יחד עם אביזרים שהם משלימים וגם רלוונטיים לחלל, שהם יוצרים חוויה של שימוש מהנה ואטרקטיבי. גם אם מדובר בעיצוב יוקרתי או בעיצוב נקי ושמרני, עיצוב שמקרין חמימות מפנקת, או כל סגנון אחר, יהיה חשוב להיות מוקף באלמנטים שימושיים, בקו נקי ויעיל ובכול מה שמאפשר חווית שהייה ורחיצה נעימה ואיכותית.

בחירת רעיון עיצוב נכון                                                                                                  

כול סגנון עיצובי של חדר האמבטיה כולל בתוכו חומרים מגוונים, עיצוב תאורה שנחשב למחמיא, אריחי קרמיקה שהם גדולים ומאוד מעוצבים, ברזים וגם כיורים דקורטיביים ועוד. הדגש הוא לא רק על הוספה של אלמנטים אלא גם על תכנון מראש של רעיון עיצובי שכולל יצירה של אווירה אליה אתם שואפים להגיע בחלל האמבטיה. לדוגמא, ניתן לעצב את החלל של האמבטיה כמעין בית מרחץ כמו פעם, שהמראה שמתקבל הוא מודרני ואלגנטי במיוחד, אפשר גם לחשוב על מראה כפרי עם אריחי קרמיקה גרניט פורצלן בגוונים חמים או פרחוניים שמקנים מראה כפרי, וכול סגנון עיצוב אחר. כמו כן ניתן להיעזר בתמונות ברשת שיכולות להעניק הרבה השראה, רעיונות וטיפים לעיצוב חלל האמבטיה.

כול שיפוץ חדר אמבטיה, עיצוב חלל האמבטיה או כול שינוי באותו חלל, רצוי שיזכה בהשקעה של אריחי קרמיקה מעוצבים ויוקרתיים שיעניקו את כל הרושם וההדר וייהפכו את החוויה של הרחיצה לחוויה איכותית ומהנה במיוחד!