14 נוב 2016
נובמבר 14, 2016

איך אפשר לשדרג את המקלחת?

אוהבים להתקלח? הכנו בעבורכם כמה טיפים וטריקים למקלחת מפנקת, כיום ישנם המון חידושים בעולם המקלחות, זה מתחיל בברז הפשוט ומסתיים בדוד אשר מתוקן בביתכם, אז איך אפשר לשדרג את המקלחת? הנה כמה מוצרים נלווים שיעזרו לכם להתפנק במקלחת היומית שלכם.

נתחיל בסוף, דוד השמש \ חשמל

כיום ישנם המון סוגים של דודי שמש וחשמל המעניקים לכם מים חמים, בין אם מדובר על דוד שפועל באמצעות גז (ובעצם מספק לכם מים חמים בכל עת) או דוד חשמל עם אפליקציה ואפשרות להפעלה מרחוק, לא חסרים פתרונות למים חמים באופן שוטף ובשליטה מרחוק, אנו ממליצים לכם להתחדש בדוד חשמלי עם אפליקציה ובמערכת חימום מהיר לבית (מאיץ חום לדוד) לקבלת מים חמים במהירות רבה יותר. רוצים להשתדרג?  היכנסו לכאן וגלו עוד על החלפת דוד שמש וחשמל במחירים משתלמים.

ברז האינטרפוץ – התגלית!

ללא ספק בשנים האחרונות ניתן לראות דגמים חדשניים של ברזי האינטרפוץ, למעשה הם נותנים לכם זרימה מדויקת של מים חמים וקרים, שילוב נכון של לחצים וכאמור ניתן להוסיף תאורת לד כאשר המים חמים היא מאירה בצבע אדום וקרים בצבע כחול, עוד גימיק בעולם המים החמים והמקלחות.

שדרוג לחץ המים

מקלחת עם זרם מים נמוך, לא מהנה כלל, ישנם אינסטלטורים רבים אשר ישמחו לשדרג לכם את לחץ המים בבית, לעיתים מדובר בכלל בבעיה אשר נמצאת בניהול העירייה וכל השכונה שלכם סובלת מלחץ נמוך, לכן חשוב להתייעץ עם השכנים קודם לכן, במידה והתקלה רק אצלכם, הזמינו אינסטלטור להגברת לחץ המים – זה בהחלט יסייע לכם לקבל מים בזרם חזק יותר.

חידושים נוספים בעולם המקלחות

לא חסרים שדרוגים בעולם המקלחות, ישנם מקלחות אשר מתקבלות עם זרם מים מהצדדים אשר עושים לכם "משעז" עם לחץ מים גבוה, ישנם "דושים" אשר נותנים את אפקט הגשם ומפזרים כמות מים גדולה לרוחב חלל המקלחת, ישנם מקלחות משולבות ג'קוזי ועוד המון אפשרויות חדשניות.

שמירה על תשתית המים והביוב

נכון אין קשר ישיר ויומי לתשתיות האלו, אך מים שלא יורדים באופן חלק במקלחת ומצטברים במהלך המקלחת זה לא הדבר המהנה ביותר, כמו שזרם מים שמגיע אליו מן דוד השמש חשוב, מידי פעם חשוב לבצע תחזוקה לתשתיות הביוב וניקוי שלהם על מנת שזרימת המים בתחתית האמבטיה יזרמו במהרה ואם יש בעיה עם זרם המים החמים שמגיחים אלינו מן הדוד – חשוב לתחזק אותו ולבצע ניקוי אבנית מידי פעם.

לסיכום,

מים חמים, דוש מתקדם, מערכות חדשניות ותחזוקה שוטפת הם הסוד למקלחת מפנקת בכל סוף יום, אנו ממליצים בחום להתחדש עם דוד חדשני ולשמר אותו, לרכוש ברז האינטרפוץ וכמובן לדאוג לתשתיות נקיות ומתוחזקות היטב, דבר אשר ימנע גם בעיות בעתיד.